Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19 évesen sosem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen sosem volt még szerelmes a legjobb barátnőm, van, aki hasonló helyzetben van? Milyen volt így az első kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Imádom a barátnőmet, sosem "erőltetem" nála ezt a témát, ő mondja időnként hogy zavarja, de nyilván tudjuk jönni fog, ha itt lesz az ideje.

Azért érdekelnének csak a tapasztalataitok, mert én tipikusan a másik véglet vagyok: 14 éves korom óta nagyon romantikus szerelmes.

Szóval, akire ugyanígy 18-19 vagy később talált rá a szerelem, milyen volt megélni az első kapcsolatot, meddig tartott?:)



2019. febr. 22. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én közel 19 évesen találtam rá az első komoly szerelemre (előtte általános alsoban voltam utoljára "szerelmes"). Gondolom olyan volt mint bárki másnak. Rózsaszín köd imádat stb. Gyakorlatilag ő a második párom volt az első egy gyenge fél éves próbálkozás volt inkább kíváncsiság mint érzelem alapú és szexig nem jutott a dolog. Szóval azzal a sráccal akibe szerelmes lettem feküdtem le először a párkapcsolati tapasztalataim szinte mind ebből a kapcsolatból vannak. 4,5 évig tartott. Egy nagyon jó építő jellegű kapcsolat volt jóformán viták nélkül soha nem kiabáltunk kimaradt az ajtó csapkodás és a többi dráma. Végül kihűlt a dolog mert kevés időt tudtunk együtt lenni és vahogy elvesztettük egymást.

Sokat tanultam magamról az emberi kapcsolatokról és a párkapcsolatról. A következő párommal sok mindent igyekszem majd másképp csinálni ami ezt a kapcsolatot zátonyra vitte.

De akárhogy is lett vége voltak olyan időszakok amikor el tudtam képzelni ezzel a fiúval a jövőt és kicsit sem bántam meg hogy őt választottam.

2019. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én általános suli második osztályban voltam az, azóta semmi nem volt, valószínűleg nem is lesz, 24/f!
2019. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En 22 evesen randiztam eloszor es 23 evesen kezdtem jarni az elso pasimmal. Egy evet voltunk egyutt, terveztuk az osszekoltozest, de szerencsere idoben rajottem, hogy nagyon nem osszeillo termeszetunk van es visszahatraltam. En is romantikusan szerelmes tipus vagyok, talan epp ezert maga a szerelem erzese fogott meg, igy nehezebb volt felismerni, hogy hosszutavon boldogtalan lennek vele.


Szerintem annyival volt masabb, mint tinikorban szerelmesnek lenni, hogy eleve mindig hosszutavra terveztem a kapcsolatot. Utolag nem banom, hogy igy alakult. Mara megtalaltam a tarsam, es alig varom, hogy 5 honap mulva osszehazasodjunk :-)


28N

2019. febr. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelem már óvodás korban megjelenik az ember életében. Sok múlik a szülőkön, a gyerektársakon, a nevelőkön, hogy ez hogy zajlik le. Sérül-e a gyerek lelkileg.
2019. febr. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!