Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen bonyolult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult a szerelem? Rossz embert szeretek: (?

Figyelt kérdés

Adott egy 8 éves kapcsolat, nekem az első, "páromnak" nem.

Sok mindenen keresztül mentünk, rengeteg szép emlekunk van, de akad azért rossz is,amit mindig megoldottunk, egészen tavaszig.

Tavasszal ő szakított velem és sokáig úgy tűnt, hogy részéről ez tényleg ennyi.

Viszont néhány napja megtört a jég és állítja, hogy nagyon szeret és hiányzom, ő csak azért hagyott el és azért viselkedett velem csúnyán a szakítás után, hogy én könnyebben elengedjem.


A történethez hozzátartozik, hogy valóban nem a legrózsásabb a helyzet őt illetően.


A kapcsolatunk vége felé mondjuk úgy, hogy helytelen dolgokat követett el, amik utólag derültek ki egy másik személy által,de ezek nem a kaocsolatunkat érintő dolgok voltak.

Rengeteg hazugság és titkolózás volt már, ami miatt én félnék neki újabb esélyt adni.

Ezáltal azt sem tudom, hogy az az igaz, hogy most azt állítja, hogy szeret, csak nekem akart jót azzal, hogy ki akart lépni az életemből, vagy az az igaz, amiket a szakítás után mondott, miszerint nem szeret, nem akar velem lenni már, kihűltünk, stb stb.

Elég zavaros, mert ezek mellett persze eleinte sokáig az volt, hogy saját maga miatt szeretne kilepni ebből, hogy engem ne bantson.


Nem tudom, hogy azért vágott utána ilyen dolgokat a fejemhez, mert a szép szóból nem értettem és utaljam meg, vagy volt valosagalapja azoknak a dolgoknak is...


A családom és a barátaim már mind utalják őt, sőt, a saját családja is, azért amilyen emberré vált, az enyém meg nyilván azért, ahogy velem viselkedett.


Viszont én akárhogy is próbálok az eszemre és mindenki másra hallgatni, miszerint én ennél többet érdemlek, közben megszakad a szívem, mert eltelt majdnem fél év és megorulok nélküle.


És nem is a többi ember véleménye érdekelne, hanem inkább az, hogy nem tudom, meg fog-e változni, merjek-e vele közös jövőt tervezni.

Mert az anyagi dolgai sincsenek nagyon rendben, meg ez sem túl felnőtt hozzaallas, hogy ha valami problémája van, akkor lelép tőlem inkább, hogy nekem se kelljen "megfelelnie"...


Mert az ígéreteire már annyira nem tudok adni, hogy soha többet nem tesz ilyet, ki garantálja ezt?

De azt is tudom, hogy a bizalmon személyesen tudnánk dolgozni, ahhoz meg meg kell adnom neki az esélyt, másképp nem derül ki.


De megegy ilyen időszakot, ami mögöttem van, nem birnek ki.. De azt sem, ha most végül én tennék pontot a sokadik vessző helyére, mert megorulok nélküle.


Ha adok neki esélyt és ismét csalodok, nagyon fájna és utalni fogom magam, azt meg hogy a családtól/baratoktol is csak azt hallgatnam már, hogy megerdemeltem, arról nem is beszélek...


De ha meg nem adom meg az esélyt, akkor lehet hogy azt fogom bánni örökre, mert hosszú hónapok óta azt a pillanatot vártam, hogy végre beismerje, hogy neki is rossz ez az egész és nekünk együtt kell lennünk..


Teljesen tanácstalan vagyok, orlodok.


Külső vélemények? :(



2020. szept. 19. 20:00
 1/5 Hellmano ***** válasza:
100%
8 év az sok , de szerintem neked csak a megszokás hiányzik a lénye, hogy melletted legyen, de ha belegondolsz, akkor valójában tudod, hogy nem fog változni semmi, hiába ígérget. Ez csak egy illúzió már, amit kergetsz , ezért nem tudod meggyőzni magad, hogy nem jó, mert a múltat nézed, amikor még minden szuper volt és ez elhomályosítja a valódi gondokat.
2020. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sok kamu dumát amit lenyomott az exed. Ne haragudj, de ha új esélyt adsz neki, azzal csak elrabolja az értékes idődet és nemsokára megint csak ugyanúgy szenvedni fogsz.
2020. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, hogy beszélnék vele személyesen, mert azt azért szeretnék mindenképp..

Aztán szüneteltetni a dolgokat, és akkor keressen meg, ha már rendbetette a dolgait, bizonyított.

És ha még akkor is engem akar, újra beszélni a dolgokat..

2020. szept. 19. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Múltkor szembejött facen ez a bölcsesség: néha az élet eléd sodorja az exedet, hogy kiderüljön, még mindig hülye vagy-e?

Most már értem.


Te is tudod, mindenki más is tudja, hogy pár dugás és egy kis anyagi kihasználás után megint szakítás lesz a vége.

Ne beszélj vele, mert annak az lesz a vége, hogy mire észbe kapsz, már éppen keféltek. Kerüld jó messzire, és gondolj arra, hogy pár hét, és jól leszel. De ha újra a közeledbe engeded, akkor évekig pont így fogsz kínlódni.


A vergődésedre annyit, hogy ez nem szerelmi bánat, annak hetek alatt vége. Ez önsajnálat. Ergo akkor ér véget, ha végre kilépsz abból, hogy sajnálod és siratod önmagad, hogy milyen szerencsétlen idióta vagy, aki mindig rossz pasi mellett köt ki. Erre most is idióta vagy, és futnál a rossz pasihoz. Hahó, jó reggelt!

Keress elfoglaltságot, csinálj programot haverokkal, bulizz, utazz, kirándulj, tanulj olaszul, kezdj el horgolni, tök mindegy, csak valami pozitívat kezdj magaddal. Gyorsabban telik az idő, nem érsz rá hülyeségeken agyalni, és kihevered.

Vagy fetrengj az ágyon bőgve, hogy szegény te, és ez a program hosszú évekre kitölti a mindennapjaid. Te döntesz.

2020. szept. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert az elme bonyolult. De am megfelelő önismerettel könnyű.
2020. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!