Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintem az a legjobb, ha egykorúak vagy közel egykorúak mindketten. Nálam a maximum az 4 év felfelé, lefelé 2, amit még elfogadok. Nem tudnék 10-20 évvel idősebb pasival együtt lenni, hiába látok több példát erre a környezetemben. 26 vagyok.

2020. szept. 20. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
2-5 évvel fiatalabb nő az ideális
2020. szept. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%

Nekem 0egy 16-22 éves lány lenne ideális...


40F

2020. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha a férfi +2 évvel idősebb.
2020. szept. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem a kor számít, hanem az hogy mennyire tudtok kijönni, milyen erősek az érzések, mennyire passzoltok egymáshoz. Neked a pár év korkülönbség jön be, úgyhogy neked ez az "ideális". Sehol sincs leírva, hogy párok esetében életkor szorozva a testmagasság köbgyökének a szinuszával az ideális, de ha már a cosinusával szorzod akkor az semmiképpen.
2020. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

nekem +/- 2 év.


23L

2020. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
#2: Neki bácsi vagy, apjuk lehetnél.
2020. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

"Nem tudnék 10-20 évvel idősebb pasival együtt lenni, hiába látok több példát erre a környezetemben. 26 vagyok."


Én sem. A +20 meg egyenesen gusztustalan nekem. Pfujj.

2020. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is az egykoru, +/- 3 ev belefer, mindegy kinek a javara. Bar en a fiatalabb sracokkal is nagyon jol kijovok, sokkal jobban, mint mondjuk egy 35+ eves ferfival, es a fiatalabb sracbarataim is erett felfogasuak, nem azok a tipusok akik minden hetvegen berugnak es minden lanyt megdugnanak. Szimplan ugy erzem, tobb a kozos tema, viccesebbek, lazabbak, de komolyak, ha kell, nincsenek belefaradva az eletbe es tarsai.

Szoval en inkabb azt mondanam, hogy szamomra az az idealis, ha a ferfi maximum annyi idos, mint en, de mindenkepp legyen inkabb fiatalos felfogasa.

Egyszer volt egy nalam 4 evvel idosebb parom, de akkor meg en is fiatalabb voltam, igy a srac se volt tul idos. Azota valahogy csak a maximum velem egykoruakat talalom meg, akar kapcsolatra, akar haversagra.

2020. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Én is undorodom az idős pasasoktól. Apám már van, köszi.

Velem egyidős max, ami nekem ideális.

Én 31 vagyok.

2020. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha ugyanazon a napon születtünk.
2020. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!