Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus kapcsolatban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatban milyen lenne az ideális korkülönbség?

Figyelt kérdés
18 éves leszbikus lányhoz milyen korú nők passzolnának? Homofób válaszokat nem kérek

2013. dec. 7. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Anya-lánya
2013. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a korosztályodhoz hasonlót nem találsz, szerintem idősebb, hogy a korod beliek ne cikizzenek érte. Egy idősebb úgy sem tenné ezt, még ha elutasít akkor sem.
2013. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Passzolna a 16,869696 éves és a 18,43435 éves. De nehogy elszalaszd, mert ilyenből kevés van.
2013. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak tipp, de szerintem veled egykorú vagy idősebb lányok.
2013. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi de nem ez alapján akarok kapcsolatot létesíteni, csak érdekelne, mások mit gondolnak erről:)
2013. dec. 7. 18:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs ideális korkülönbség. Vagyis nem lehet osztályozni-e szerint. Sok mástól is függ.
2013. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát igazából én sem tudnék neked írni olyan kort ami kimondottan ideális, mert ilyen szerintem nincs. Ezt nem lehet meghatározni mert nem tudhatod sosem hogy hány évesbe leszel szerelmes. Tehát ezt inkább az ember érzései határozzák meg :)
2013. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan korú, akit megszeret a 18 éves leszbikus lány. :)

Szerintem ez kortól független... A lánytól függ minden.

2013. dec. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az 1-2-3 év az ideális 18 évesen. Ha idősebb barátnőt választasz, tehát 2+ évvel, akkor hagyd, hogy vezessen. Ne irányítson, csak vezessen. Nekem az előző barátnőm 3 évvel volt fiatalabb tőlem, de nem igazán volt hajlandó hozzám alakulni és így nem működött a dolog. A mostani barátnőm 1 évvel idősebb és minden tökéletes. De 20 évesen volt 32 éves barátnőm is és az is nagyon jó volt. :) Nem ez fogja eldönteni. :)
2013. dec. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ideális kor nincs, csak ideális partner :D
2013. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!