Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak, hogyan reagalnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, hogyan reagalnatok ha 30-40 ev utan kiderulne hogy a tinikori szerelmed el es eddig Ausztraliaban volt?

Figyelt kérdés

Papam iskolas szerelme es csaladja elmenekultek az orszagbol.

Sose jottek vissza vagy irt levelet igy azt hittek elvitte oket az avo...



2020. szept. 21. 04:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

30-40 év alatt nagyon megváltozik az ember. És mivel ez nem fokozatosan, a szeme láttára ment végbe, nagyon markáns a különbség.

Elsőre talán nem feltűnő. Először feltörnek a régi emlékek, a régi vonzalom. Aztán észrevesszük, hogy itt megráncosodott, ott felszedett, amott megereszkedett, nem olyan bohókás már, nem olyan lelkes, nem olyan fiatalos, másként gondolkozik, más dolgok fontosak neki, és nem csak én vagyok neki (mint akkoriban). Helyükre kerülnek a dolgok.

Az enyém ugyan nem Ausztráliában volt, de nagyjából ennyi ideig nem láttuk egymást.

2020. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, frankó.

Egy barátom, még két testvérem 15-20 éve különféle okokból kiesett a életemből. Mostanában haverkodnának, de egyszerűen nincs miről beszélnünk. Nekem tiszta időpazarlás. És ez fele annyi idő.


Az egyik tini szerelmem előkerült 40+ koromban.

Mint kiderült fejébe vette, hogy szül nekem egy gyereket, mert valahogy megtudta, hogy "csák" két örökbe fogadotam van.


Aztán férjhez ment Olaszországba, de már a facén is törölt.


Nincs ennek semmi jelentősége, azt gondolom.

Ja, még 40 éve már nem volt ÁVÓ.

2020. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit, örülnék neki, hogy jól van, mint bármelyik másik haverom/barátom esetén.
2020. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!