Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 26 éves nő 50 éves férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő 50 éves férfi, működhet?

Figyelt kérdés

Igazi derült égből a villàmcsapásként jött ez az egész, már el is költözött otthonról, mert egy egyébként is megromlott kapcsolatban élt.

Tetszik és kezdek szerelmes lenni de félek néha gondolatban, hogy sok ez a korkülönbség. Mielőtt rosszindulatú kommentek jönnének, nem jómódú ember egy egyszerű villanyszerelő kisvállalkozó. Én sem gondoltam volna de annyira belezúgtam


2020. szept. 21. 10:18
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10 Nem munka közben ismertem meg hanem elromlott az autóm és segített. A segítőkészség menő :)
2020. szept. 21. 13:53
 12/24 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok autót szerelni.

Egyébként azt írod nem állnak érted sorban a potenciális kérők.

Én is 5x vagyok. Nem rugdosnék le az ágyamról egy huszonéves nőt.

Én már 9 éve elköltöztem a családi fészekből. Ergo másnak is kihűlhet a házassága. Empatikus ember. Kedvelitek egymást. Élvezzétek az életet. Olvass utána Kodály életének. Ő 77 évesen vett feleségől egy 19 éves nőt.

Azután ha rádtalál a szerelem egy fiatalabb apajelölt képében. Szerintem megértő lesz a mester. Én az lennék és örülnék mint majom a farkának, hogy volt néhány jó évem.

2020. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni, hogy milyen közös programokon lehettek jól egymással...az 50-es a dizsiben, te nyuggerklubban-sörözőben...értem, hogy love meg minden, de a lakáson kívül mi van, van élet egymással???

Még 10-15 év...oké, de ekkora már...halott ügy.

2020. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
13 Utoljára 17 évesen voltam discoban nem a stílusom , jobban megért mint a korombeliek először nekem is fura volt vagy a második harmadik találkozásig de beleszerettem.
2020. szept. 21. 14:53
 15/24 anonim ***** válasza:

14


Ezzel a kérdésre semmit sem válaszoltál...az élet programja nálatok szex s összebújás 0-24 órában....jóból is meg fog ártani a sok;)

2020. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Meredek... Ismerős hasonló helyzetben van más korosztály tekintetében. Működik.
2020. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

15 bármilyen Közös program

Vacsora séta kirándulás

Baratokkal lenni stb

Ha nem ő lenne a parom akkorsme discoznék.

2020. szept. 21. 19:10
 18/24 anonim ***** válasza:

17


Értem, nyugdíjas programok autóval minimum.Semmi tenisz vagy strandi játék, kerékpározás ( nyáron )...aktív kikapcsolódás.

Nem a dizsi a lényeg..., hanem az aktív élet.


S neked az 50-es párod 50-es bartai között nem lesz fura érzés, mint ha nagyszülőknél lennél???

Neki meg barátaidnál, mint ha gyerekei közt...


Az a gyanúm, hogy elszáll a lila ködöcske idővel, aztán vágod a fejéhez majd, hogy "Rád áldoztam az ifjúságom, te trottyos!":)))

2020. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

50 éves nem magatehetetlen embert jelent :) de tényleg főleg autóval járunk mindketten a munka miatt , strandon voltunk párszor.

Tényleg amikor 30 éves parom volt sem csinaltam vele mást , max ő többet haverozott 😀

2020. szept. 21. 19:22
 20/24 anonim ***** válasza:

Van 30 éves hulla ember is, de aktív 50-es is akár, nem vitatom, de a fizikai tény, hogy az 50-es már nem fog 60 évesen olyan lenni, mint a 30 éves 40 évesen majd s ugye az aktívság hossza is kevesebb idővel.

Most bicózik 30km-t, később 15km-t...s ez mindenben igaz lesz s te ezzel már számoltál, hogy amikor te még 100-al repesztenél, ő már csak tolja a bringát kb.

Fel vagy te erre készülve vajon...

2020. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!