Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik h azért nem tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik h azért nem tudsz szerelmes lenni mert maga a tudat miatt h nem lehettek együtt?

Figyelt kérdés
Van szeretőm vonzodom hozzá, de azterzem azért nem tudok szerelmes lenni belé mert ott a tudat h nem lehet. Gondolom ha párkapcsolatban lennénk akkor szerelmes lennék belé nem?

máj. 3. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nekem létezik.

Pl a kollega nagyon tetszen el tudom képzelni vele hogy tök jókat szórakozunk járunj mindenhova dúl a love meg stb. De mikor látom ahogy kipletykalnak kimosolyognak a pasik egymást közt, valahogy az érzelmeim nem is nyílnak meg. Sőt egyre jobban csak taszít az akibe amugy szerelmes tudnék lenni ha nem épp kiábrándító lenne hanem fordítva. Akkor szárnyalni tudnék. Így neg azon agyalok hogy még a small talk elől is ki fogok hátrálni.

máj. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*tetszene
máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
*Tehát én se lehetek vele mert első lenne hogy kipletykál a pasi kollegáknak. Ez a szerelembe esésben is akadályoz.
máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Ilyesmi nem létezik.
máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát h mondjam érzem h szerelmes tudnék bele lenni ha tudnám h ez 1 normális kapcsolat lennének mivel nem tudunk úgy időt tölteni egymással nincs annyi kontakt meg maga a tudat h neki más van, olyan mintha ez blokkolna h csak vonzalom maradjon. Olyan mintha maga a tudat h sosem lehetünk együtt, nincs olyan közös dolog mint 1 kapcsolatba gátolja blokkolna h beleszeressek, igencsak vonzalom szintje marad meg. Érzem ha azt onnan járjunk és úgy odafigyelne rám mint 1 barátnője bevétele energiát akkor megtudnam szerelemmel is szeretni. De így én sem teszem magam oda és nem feketetek bele energiat mert nincs miért.
máj. 3. 17:23
 6/9 A kérdező kommentje:
*így csak vonzalom szintje marad meg mert egyikünk se fektet bele olyan energiákat mintha rendes kapcsolatban lennek
máj. 3. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, létezik ilyen.
máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen létezik. Te melyik fél vagy? Nő vagy a férfi? Mert én férfiban láttam ilyet csak eddig de nőként én ilyen vagyok.


Amúgy esély sincs rá hogy együtt legyetek?

máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha annyira vonzana ezt mit sem számítana. Nem kell a tudat! Vagy szereted vagy nem.
máj. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!