Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mier utal ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mier utal ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Van egy párom akit szeretek, de elég rosz a kapcsolatunk és eléggé el is bizonytalanodtam bent. Az egyik exemmel jóba lettünk az utóbbi időben az ő kapcsolatuk is elég kétséges. Mindent meg tudunk beszélni sokkal oszintebben, mint a párjainkkal vagy mint mikor kapcsolatban voltunk. Ma elmondtam neki, hogy azt mondta barátnőm, halgassak a szívemre és erre ő azt mondta, hogy szerinte is és majd alakulnak a dolgok akár kettőnk között is.

Arra utalt, hogy mi ketten újra? O azt szeretné, ha mi szakítanak?


(Tudom az ex nem véletlen ex)



2020. szept. 22. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mármint kinek a viselkedése, a te undorító, alja problémamegoldási stratégiád, vagy az exed süket szövegelése?
2020. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező a privátban írt kérdésedre, miszerint miért undorító aljas a megoldásod, csak ezt tudom írni:

Na vajon miért.. Ha problémás a kapcsolatod, akkor szerinted az a korrekt dolog, ha egyből nekiállsz kavarni az exeddel és az ő vállán sírod ki magad? Ne röhögtess már.

Ha meg mondani akarsz valamit, azt itt tedd, ne írkálj privátokat.

2020. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy kavarok vele az hogy jóba vagyok vele nem egyenlő a kavarassal. Párom tud róla, hogy jóban vagyunk és ő is nagyon jól tudja, hogy szerintem mi a helyzet a kapcsolatunkkal az már más dolog, hogy nem lehet vele megbeszelni
2020. szept. 22. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Abból, amit leírtál, a válaszom igen. Szerintem az exednek nem fekszik a mostani párkapcsolata, és vágyik vissza hozzád. Ha te dobtad ki őt, akkor nehogy viszamenj hozzá, csak azért mert ez a kapcsolatod nem jó! Mivel szereted, ülj le vele és beszéld meg a dolgokat. Mármint a mostani pároddal. Ha megtudjátok beszélni, akkor hagyd az exed, nem hiába ex, még akkor is, ha ő visszakullogna hozzád... Gondold végig.. Hs most a pároddal szakítasz és visszamész az exedhez, mitől lesz jobb? Az exed gondolom nem szereted, csak barétok vagytok, és ennyi. Jó, nagyon jó ha van egy ember akiel őszintén mindent meg tudsz beszélni, ne akarj attól többet, mert az ősinteség, és az h nyíltan udsz vele beszélgetni az érzéseidől és bármiről, az a mai világban nagggyon nagy kincs! Inkább vigyázz a barátságotokra, és próbáld meg javítani a kapcsolatodon. :) <3
2020. szept. 29. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!