Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokszor egészen finom, normális viselkedésű nők is összejönnek olyan férfiakkal, akiknek kicsúsznak csúnya szavak is a száján?

Figyelt kérdés
Engem nagyon kiábrándítana, ha a fiúm csúnyán beszélne. Nagyon zavarna, ha azzal a szájjal akarna megcsókolni, amelyből az alpári beszéd (káromkodás stb.) is ki tud jönni.
2020. jún. 16. 13:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolnám, hogy létezik ember a világon, aki ne káromkodna néha. Ha téged már ez is zavarna abban, hogy az adott férfival csókolózz, akkor az miért nem zavar, hogy előtted már számtalan nőt megcsókolt, sőt, más nők testtájait is csókolgatta?
2020. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
90%
Én imádok káromkodni. Úgy jobban levezetem a dühöt. Párom szeret így is megcsókolni és mást is szívesen tesz a számmal. 37/n
2020. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a káromkodás egyáltalán nem kiábrándító, ha nem olyan szintű, hogy kb. minden második szó az. Nem mindenki akkora mimóza, mint te.
2020. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan közegben szocializálódtam, ahol a káromkodást senki nem használja kötőszóként. Az, hogy néha káromkodik valaki, az nem ennyire megbotránkoztató dolog, mint te látod. Az életben nem csókolóztam volna, ha ilyen kocka módon gondolkodnék, nem csak a férfiak miatt, hanem magam miatt sem.
2020. jún. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
De sok mocskos, tisztátalan szájú ember rohangál a világban! De akinek a beszéde alpári és közönséges, annak milyen lehet már a lelke?
2020. jún. 16. 13:11
 6/54 A kérdező kommentje:
A nőtársaim nagy részének ezek szerint a tahók is megfelelnek.
2020. jún. 16. 13:12
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Itt veled van a baj, a legtöbb ember az arany középutat kedveli. Csak akkor karomkodunk ha indokolt, vagy ha nyomatékosítani kell valamit.
2020. jún. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Szerintem káromkodni sohasem indokolt. A szüleimet, nagyszüleimet sosem hallottam káromkodni. Nálunk a családban ez nem volt szokás.
2020. jún. 16. 13:16
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a családodon kívül képzeld mindenkinek kicsúszik a száján, akár férfi, akár nő. Túl lehet élni!
2020. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
A szüleim baráti körében sem volt ez jellemző. Csak az alsó néprétegekben dívik az ilyen alpári stíl.
2020. jún. 16. 13:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!