Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatban baj ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban baj ha nem beszél sokat a fiú?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm. Mennyire baj az ha nem beszélek sokat, és eleinte nehezen nyílok meg valakinek?

Nem vagyok az a nagy vagány, önbizalommal teli. De azért határozott tudok lenni, és erős jelleműnek érzem magam.


2020. szept. 22. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen baj ha a lány beszédesebb, viszont én szintén keveset beszélő lány vagyok, szóval az nem biztos, hogy szerencsés felállás. Sokszor tapasztalom sajnos, ha egy csendesebb emberrel próbálok beszélgetni, akkor nehezebben megy a beszélgetés, többször megakad és vannak kisebb-nagyobb szünetek.
2020. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel szófosásod lesz, nyugi. 🙂
2020. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És mondd csak, azzal az erős jellemeddel eddig hány lánynál mertél élőben kezdeményezni, kérdező?
2020. szept. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban nem gond, de a kapcsolat kialakításában már igen... nehéz olyan emberrel kommunikálni, megismerni aki nem nyílik meg csak ül és pislog mint ponty a szatyorban. Márpedig azt ne várd hogy a lányok szólítsanak meg, kezdeményeznek és majd harapófogóval húzzák ki a szót belőled "mondj már valamit magadról amibe beleszerethetek". Ezt biz' neked kell elérni, ahhoz meg a kommunikáció elengedhetetlen.

Ja és ne sztárold magad hogy "erős jellemű vagyok ám" hanem inkább bizonyítsd azzal, hogy cselekszel.

2020. szept. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Először ilyen ez valakinél de aztán már nagyon is meg tudsz nyílni aztán semmi gond nem lesz.
2020. szept. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok önbizalommal teli,de határozott,erős jelleműnek érzem magam.


Te figyelj!

Szerintem jobban jársz tényleg,ha nem sokat beszélsz!!

2020. szept. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj nem tud veled beszélgetni, akkor az jön le neki, hogy nem vagy jó társaság. Vagy ő nem érdekel téged. Erőltesd meg magad, készülj témákkal, kérdésekkel. A lányok általában szeretnek magukról és a saját dolgaikról beszélni. Mutass érdeklődést.

Gyakorolj. Beszélgess mindenféle random emberekkel bármiről, semmiségekről. Az emberek nagy része nem csak az értelmes, magvas, világmegváltó gondolatokat tartja érdemesnek szavakba önteni.

2020. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!