Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy normális kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy normális kapcsolatom egy fiúval, ha néha zavar, hogy túl sokat beszél?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön nekem. Nagyon kedves, figyelmes, aranyos, és jóképű is. Ráadásul okos is, a pécsi egyetem mellett dolgozik is, szóval mondhatni tökéletes. Az egyetlen gond, hogy túl sokat beszél. Állandóan dumál, be nem áll a szája. Mindenről, a családjáról, a barátairól, a suliról, a kedvenc sportjairól, tényleg mindenről.


Én viszont csendesebb lány vagyok, és néha szeretem is, ha csend van körülöttem. Jó érzés, hogy bízik bennem, és mesél nekem, de néha kicsit sok. Utaltam már rá, hogy sokat beszél, de nem nagyon változott semmi. Nem tudom, mit tegyek, mert tényleg szeretek vele lenni, egyelőre haverokként, heti pár órát. De emiatt nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne megpróbálni egy párkapcsolatot, mert a nap 24 órájában előbb-utóbb besokallnék, és félek, hogy a barátságát is elveszteném. Ti mit tennétek a helyemben?


2014. febr. 3. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy nem kell mindig beszélni...ha jól elvagytok, akkor nem fog megsértődni
2014. febr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam egyszer egy ilyen sráccal. Az elején nagyon szórakoztató volt, társaságban is mindig dominált amiatt, hogy be nem állt a szája soha. De egy idő után azt vettem észre, hogy nekem mindig meg kell őt hallgatnom, órákon keresztül, viszont ő lehetőséget se ad arra, hogy én elmondjam, amit szeretnék. Fél évig bírtam így vele, szakítottunk, azóta is néha beszélünk, hogy mi van a másikkal, mert nem váltunk el haragban. Viszont ezek a néha beszélgetések is olyanok, hogy véletlenül összefutunk valahol az utcán, meg se kérdezem, mi van vele, de már mesél, és aztán elköszön és megy, annyit nem kérdez, velem mi van, vagy hogy egyáltalán érdekelt-e az a rengeteg info, amit most elmondott.
2014. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
én barátom is szeret kicsit sokat beszélni...én meg szintén ahogy te csendesebb vagyok és szeretem is ha néha csend van...van,hogy mikor beszél egyszeruen nemfigyelek,elgondolkodok valamin aztán ráse jon,hogy nemfigyeltem...vagy van hogy kérdezek tole vlmit elkezdi mondani de nagyon hossza akkor a szavába vágok és kérdezek tole mást...lehet udvariatlanság de néha észrevehetné, hogy sok...
2014. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!