Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez közeledés vagy nem? Többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez közeledés vagy nem? Többet akarhat tőlem barátságnál vagy belemagyarázom?

Figyelt kérdés
Még évekkel ezelőtt jelentkeztem egy sportklubhoz ahol egy srác odahívott magához gyakorolni, közben nagyon jót beszélgettünk. Arra szintre jutottunk hogy nem telt el úgy nap, hogy ne beszélgettünk volna. Nagyon szeretem, hogy támogat engem a céljaimban, mindig megdicsér ha jól teljesítek, és mondja hogy ő teljesen biztos benne hogy nyerek az ellenfél ellen mert nem mindenki olyan jó ilyen egyenletes teljesítményt, mint én. Az edzőmnek is sokszor megdicsér. Mikor egy cuki babás videót mutatott nekem meg bnőimnek, akkor közben végig a reakcióimat figyelte. Amikor az anyja kérdezte hogy milyen volt a csajok meccse, akkor mondta hogy az is nagyon jó volt mikor én azonnal kosárra dobtam, és közben rám nézett. Sajnos azóta külön egységbe kerültünk, és kérlelt hogy menjek vissza az ő klubjukba. Azóta voltunk egy közös programon egy nagyobb baráti körünkkel, sajnos én lesérültem és egész nap meg se bírtam mozdulni, a többiek nem igazán foglalkoztak velem, ő pedig odaült hozzám egész nap beszélgetni, akkor sem hagyott ott mikor a többiek hívogatták. Amikor piszkáltak hogy sántikálok, a védelmemre kelt hogy bárkivel megeshet. Elmondtam neki hogy egy srác kritizálta a külsőmet és erre ő ezt mondta: hülye, ne törődj vele. Nem tudom hogy ezt arra ertette-e hogy neki megfelelek, mert ha kicsípem magam, akkor mindig látom hogy a távolból néz engem, volt már hogy utánam is fordult. Hallottam hogy az új klubomban is vannak ismerősei, tőlük is azt kérdezi hogy én milyen vagyok mit gondolnak rólam. A srác belájkolta a meccseim videóit is. Nem volt még kapcsolatom, nem akarok koppani. Szerintetek esélyes hogy érez irántam valamit vagy ez még barátságon belül van?

2020. szept. 24. 07:10
A kérdező szavazást indított:
Kedvel
Szerelmes
4 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
18L és 19F
2020. szept. 24. 07:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó eséllyel tényleg tetszel neki. 🙂

Esetleg te is lehetnél hozzá kedvesebb, mosolyoghatnál többet, megemlíthetnél neki közös programot egyesületen kívül is. Segíts neki kicsit, valószínű tapasztalatlan, vagy nem is sejti, hogy bejössz neki.

2020. szept. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Most te jössz, hogy jeleket adj neki, pl. simogasd meg a karját, ilyesmi.

Aztán ő jön.:)

2020. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A napnál is világosabb, hogy akar tőled valamit. Hogy meddig és mit, az elsősorban attól függ majd, hogy mennyire tudsz/akarsz partner lenni ebben.
2020. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki és nem tudja ő sem, hogy neked tetszik-e vagy nem.
2020. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!