Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból még lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból még lehet a későbbiekben párkapcsolat, ha az egyik fél egyszer már elutasította a másik ilyen irányú közeledését? Illetve szabad -e még próbálkozni nála néhány hónappal később, ha nem szeretné elveszteni barátként a másikat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most akk haver vagy kapcsolat a cél?
2020. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szívesen összejönnék vele, de mivel az egyik legjobb barátom, ezért nem szeretném erőltetni nála. Egyszer felvetettem, de ő jelenleg nem akar többet barátságnál.
2020. szept. 4. 12:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük őt, erre így lehetetlen válaszolni. Ha én lennék a helyében, akkor már most sem tudnék rád ugyanúgy tekinteni, mint eddig és ha még egyszer lépnél, akkor többet nem lennék a barátod. A "jelenleg nem akar párkapcsolatot" az esetek 99%-ban azt jelenti, hogy "veled nem akar párkapcsolatot, csak nem akar megbántani", de mivel nem ismerjük, így csak találgatni lehet.
2020. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as!

Én is úgy érzem, hogy velem nem akar párkapcsolatot. Nagy kérdés az, hogy ez még változhat -e a későbbiekben. Merjek -e lépni még egyszer majd valamikor, vagy várjak, hogy ő lépjen, ha akar, de mi van, ha ő meg nem mer miután már egyszer elutasított. A barátságát nem szeretném elveszteni, de olyan nehéz eltitkolni az érzéseimet.

A filmekben csomó olyat látni, hogy belátja a másik is, hogy tényleg ő az igazi neki, de a való életben én még nem találkoztam ilyennel, de lehet, hogy van.

2020. szept. 4. 12:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha régebb óta vagytok barátok és nem csak 1-2 hónapja, akkor egészen biztosan nem fog változni. Szerintem jobban teszed, ha egy kicsit jegeled ezt a barátságot és megpróbálsz túllépni, ha folyamatosan a közelében leszel, akkor ez nagyon nehezen fog menni.
2020. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
A nem az nem. Ne erőlködj, bármennyire is fáj, nem akar tőled semmit.
2020. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt ilyen helyzetben, de mi tudtunk utana barátok maradni. Sőt, utána lettünk igazán jóba. De azért azt hozzá kell tenni, hogy nem ez a gyakori...én tovább tudtam lépni, utána abszolút barátként néztem csak rá. Én úgy voltam vele, hogy ő utasított el, szóval ha vmit majd akar, akkor szól. Most már ott tartok, ha ő mégis kezdeményezne, akkor én már nem tudnám viszonozni. A dolgok változnak idővel...
2020. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

A nem nem mindig nem, kedves 6-os. Az első komolyabb kapcsolatom a barátom nálam két évvel idősebb nővérével, a gimi örökös szépségkirálynőjével volt. Mind a csaj, mind az anyukája többször felhívta a figyelmemet, hogy ne erőlködjek, mert nincs esélyem. Lett! Igaz, hogy fél évembe került, de megérte. A kitartás, az állhatatosság az egyik legszebb férfitulajdonság, amit sokszor díjaznak is a nők. Persze nem zaklatni kell a csajt, hanem olyan pasivá érni az árnyékában, amilyen mellett szívesen lehorgonyozna.

Tinikorban dívik a fellengzős szöveg, hogy ne változz senki kedvéért se! Ez szamárság. Az ember, akármennyire is szereti magát rendíthetetlen kősziklának hinni, folyamatosan változik. Ha pedig változik, miért ne változzon jó irányba?

2020. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
7-es vagyok. Még annyi, hogy egy elutasítás után nem valami jó húzás ha összejöttök. A levegőben mindig ott lesz az, hogy egyszer elutasított, de most adott egy esélyt. Úgy gondolom, hogy a párkapcsolatban mindkét fél egyenlő, és ez nem fér bele.
2020. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
74%
Ne kockáztasd meg a barátságodat vele. Tudom, hogy nehéz neked, de gondolj arra, hogy lehet, nem jöttök össze, de mint ember, benne marad az életedbe barátként. De ha egyszer visszautasított már és megint közeledsz felé, azzal mint barátot is elveszítheted.
2020. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!