Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik egyáltalán a SZERELEM?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán a SZERELEM?

Figyelt kérdés
Nem csak bebeszéljük magunknak és egy kölcsönös jó szexre vágyunk? ja meg gyerekere... Hiszen az utód fenntartás ösztöne belénk van kódolva, mit minden élőlénybe.

2020. szept. 25. 07:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, létezik én már megtapasztaltam.
Igen létezik azt keresem.
Nem ez csak önálltatás.
33 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Légyszi nemet és életkort is írjatok!!!
2020. szept. 25. 07:00
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

nekem annyira nem nagy az étvágyam, ha érted, ezért a szexes részt kapásból cáfolnám.

7 éve van párom és nagyon szeretem, nem csak a testét, hanem a lelkét is.


26/L

2020. szept. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, viszont szerintem kétféleképpen értelmezik az emberek.


1. Amikor tökéletesnek látják a másikat, szinte elájulnak, mikor rájuk néz, viszont ezek a kapcsolatok nem véletlenül plátóiak vagy egyoldalúak. Volt egy ilyen kapcsolatom, még gyereket is akartam tőle, pedig előtte és utána sem vágytam rá. Valójában viszont egyáltalán nem volt jó ember, csak az elején annak mutatta magát, én pedig idealizáltam. Na ilyet soha többet!


2. Ha van egy stabil párkapcsolatod, ahol ugyanúgy vannak érzelmek, viszont nem ilyen drámai módon, és még érzelmi biztonság is van. Nem látod tökéletesnek a másikat, de elfogadod a hibáival együtt is. Ezt ezek után sokkal többre értékelem.


25/N

2020. szept. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
29%
2020. szept. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Amikor a másik a másik feled. Figyelembe veszed a döntéseidnél, ő mi tenne, mit szólna hozzá. És szex után, sőt ha úgy hozza az élet, nélkül is vele akarsz lenni. És nem tudsz rá sokáig haragudni. Gyerekre egyedül is tud vágyni az ember, de persze szerelemben az igazi ebben is kiteljesedni. 40N
2020. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt olyan is létezhet, hogy bemeséled magadnak, mert már annyira ki vagy éhezve a kapcsolatra.


Másrészt igazi, valódi szerelem is létezhet, függetlenül attól, hogy te ezt megtapasztalod-e vagy sem. Úgy gondolom ennek megtapasztalásához elsősorban fontos az, hogy alapból őszinte ember legyél, olyan aki nem hazudik önmagának, így nyílván az érzéseiddel is tisztában vagy.


Ha még a saját érzéseiddel sem vagy tisztában, tehát meg se tudod különböztetni, hogy milyen amikor érzel valamit s amikor nem, az elég szomorú.. ez esetben nehezen tudom elképzelni, hogy megtapasztald a szerelmet...

2020. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Létezik, de elég túlértékelt egy érzelem.
2020. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vágyunk a jó szexre, igen. És ha az működik, akkor az is képes a szerelemhez hasonló érzelmeket kiváltani a hormonális hatásokon keresztül. Ezért nem szerencsés a korai szexuális kapcsolat, mert jól működő szex esetén becsaphatnak a hormonjaid, és 2-3 évet is elvesztegetsz az életedből valakire, akiről végül kiderül (amikor a hormonháztartás helyreáll), hogy marhára semmi közötök egymáshoz.

A valódi szerelem az, amikor a másik személyisége tud annyira kapcsolódni a tieddel, hogy a szextől függetlenül is képes vagy szerelmes lenni. Ez utóbbi azonban igen ritkán fordul elő, elég csak a válási statisztikákat megnézni.

2020. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A magad nevében beszélj, kérdező...

Nem mindenki ítéli a szexet ennyire alapvető dolognak a kapcsolatában, nem mindenki akar gyereket a párjától.


Én szakítottam exel, akivel amúgy jó volt a szex, de nem számított, mert azonkívül a beszélgetéseink, közös együttléteink és mindennapi időtöltések nem hagytak olyan mély nyomot bennem. Később olyan emberbe tudtam szerelmes lenni, aki többet nyújtott egy jó szexnél...

2020. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik szerelem erre ez a mottóm: "Megszeretni valakit 1 perc is elég, de elfeledni 1 élet is kevés."
2020. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!