Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy egy alapvetően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy alapvetően egyáltalán nem szégyenlős, magabiztos (nak látszó), bárkivel könnyen barátkozó férfi zavarba jön és gátlásossá válik, ha olyan nőről van szó, aki komolyabban érdekli?

Figyelt kérdés
És félénkségből nem közeledik hozzá? Vagy ez csak a félénk fiúkra jellemző?

2014. febr. 18. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Bizony, hogy létezik. Ha pl engem megnézel baráti társaságban, mindennek látszok, csak félénknek nem! Sőt, azt hihetnéd, hogy magabiztos vagyok, meg néha a társaság középpontja, ha úgy alakul. Ez oké is, de ez nem jelenti azt, hogy a lányoknál/nőknél is így vagyok. Épp ellenkezőleg. Ha valaki komolyan tetszik, azzal nagyon gyáva vagyok. Ezzel nem tudok mit kezdeni, mert efféle tapasztalatom kevés van és nem merek kezdeményező lenni. Egyszerűen nem megy, valami meggátol... ez van. :\


23/F

2014. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
annyira nem tartom magam gyámoltalannak, de egy bizonyos nő közelében szó szerint leblokkolok. szóval van ilyen
2014. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

nem.

aki magabiztos az mindig az. aki emg jtsza, annél figyelhető meg ez a jelenség....

2014. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagyok egyedül ezzel.. :)

28F

2014. febr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele 18/f
2014. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is annyira így jártam... Nem is tudtam a randin úgy viselkedni, ahogy kellett, el is buktam a csajt, most várhatok kb 5-8 évet, amíg valaki megint komolyan fog érdekelni.
2014. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Valószínűleg amúgy sem jöttél be a lánynak, különben nem zavarta volna a zavart viselkedésed, még talán jó néven is vette volna :-) Ne sajnáld, biztosan találsz majd jobbat!
2014. febr. 20. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most a reinkarnációban reménykedem, meghalok-újjászületek-emberként-férfiként-aki jóképű, és akkor ilyen helyzetekbe nem keveredek.


Vagy még ebben az életemben átállítódik bennem a vonzalom, és őszintén fogok tudni lelkesedni korában hozzámillő, átlagos vagy csúnya nőkért, ahol esélyem is van. Minden fejben dől el.

2014. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!