Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindig másban kerestem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig másban kerestem azt aki nem vagyok de sose találtam ezt a csodálatos személyt pedig 27 vagyok . Ideje lenne nekem felvenni ezeket a hiányzó tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a helyzeted. Egyébként mi az, ami szerinted hiányzik belőled?
2020. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nyitottság , hedonizmus pl
2020. szept. 30. 16:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Baromi nehéz mert félek de ha ez így nem működik akkor változtatok
2020. szept. 30. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat nem írtál, de érdemes kicsit átgondolni az egészet. Ha adott tulajdonságokat hiánynak érzel és elsajátítanál, az azt kéne jelentse, hogy olyan szeretnél lenni. Na most a kérdés, hogy eddig akkor miért másban kerested, mikor te akarsz így élni, és miért nem viselkedtél így eddig? Mitől lesz jó az, ha egy hedonista figurával összejöttél volna, akinek ez pl. azt jelenti, hogy nyitott kapcsolatban van és mindenkivel csinálja, mondván élvezni kell az életet? Vagy zabál egész nap és költekezik, mert minek spórolni, ha egyszer élünk. Ha te nem így látod, akkor mi értelme?


Zavaros amit felvázoltál, érdemes lenne letisztázni magadban, hogy ki vagy te pontosan, miért nem bízol magadban eléggé és mi kellene ahhoz, hogy valóban kiteljesedj. Ezután lehet arról beszélni, hogy milyen egészséges kapcsolatban gondolkodsz, mert az semmi, hogy valaki legyen nyitott, mikor ez egy döntés kérdése. Olyan mintha azt várnád, hogy a másik vezessen az életben, mert magadtól elveszett vagy, de persze ennyi infóból ez már túlgondolás.

2020. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igazából ez inkább egy elméleti kérdés akart lenni, de akkor leírom én hogy vagyok ezzel igen elég zárkózott vagyok és keménynek mutatom magam ahelyett hogy megnyílnék , mert félek hogy olyan fogadtatás vár mint gyerekkoromban. A hedonizmust azért írtam mert egykezemen megtudom számolni hány buliban voltam. Nem értékeltem azt ,hogy szétbsszuk magunkat amikor én már úgyis szétvoltam bszva darabokra. Viszont járok pszichológushoz és kiskorom óta rengetek pszichológiai cikket olvasok. Szóval szeretnék nyitottabb és életszeretőbb lenni , de régebben csak az volt a vágyam hogy megtaláljam ezt valakiben de 0 nőm volt eddig.
2020. szept. 30. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!