Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évig leszünk együtt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évig leszünk együtt és mikor vesz feleségül?

Figyelt kérdés

Egy éve járok együtt egy fiúval akivel a tizenharmadikban jártunk egy osztályba. Nem volt sose sok barátom csak egy lány akinek volt már barátja. Ő azt mondta beteg és amiatt van de meghízott. Tudom hogy szebb vagyok és tudom hogy jobb vagyok nála a pasim is mondta. A pasim egy hét után megkérdezte hogy lefekszünk e de még nem akartam. Azt kérdezte hogy ha nem fekszünk le akkor mit fog mondani a barátainak úgyhogy lefeküdtem vele és ez volt az elsőm. Amikor ezt elmondtam a lánynak aki a barátom és hozzávágta a fejemhez hogy bolond vagyok ha azzal a pasival vagyok. Nem akartam vele többet beszélni. Volt olyan dolog amit elmondott nekem és kérte hogy ne beszéljek róla. Anyának beszéltem róla. Kis idő múlva a lány kerülni kezdett és azt mondta hogy nem akar velem lenni mert nem tartozik hozzám. Nem tudtam mi a baja. Barátkozott másokkal is és ez zavart. A pasim mondta hogy az a lány nem érdemli meg hogy a barátom legyen ha ilyet mondd. A lány írt nekem hogy beszélnünk kell és elmondta hogy tudja mit mondtam róla. Elmeséltem a pasimnak aki azt mondta hogy nincs okom hallgatni rá. Ez után a pasimnal is összevesztem. Azt mondta hogy gondolkozzak el hogy kit akarok őt vagy a barátokat. Úgy döntöttem hogy őt. Most minden ok közöttünk nincsen aki bekavar. A pasimnal van sok barátja és velük találkozunk sokat de mindig cukkoltak engem és viccelődnek hogy nekem nincsenek barátaim. Sokszor én nem megyek velük. A pasim nem mindig ír nekem én szoktam írni neki de olyan jó beszélgetni vele és mondani neki mennyire jó hogy szeretjük egymást. Remélem sokáig együtt leszünk és nem lesz több veszekedésünk azon az egyén kívül. Azt mondta neki nem kell feleség de én az akarok lenni. Remélem változik a véleménye mert már mindkettő tesómnak van mennyasszonnya és talán ő is úgy dönt hogy én az leszek neki. A másik lány előtt szeretnék férjhez menni hogy lássa milyen boldog vagyok a pasimmal.

Szerintetek mennyi ideig lesz velem a pasim és mikor leszek végre a felesége?



2018. dec. 1. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Úgy 3 év múlva elvenne, de úgy saccolom már egy évig sem lesztek együtt.

32/f

2018. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Egy éve érzem azt,hogy a mostani 12-14 évesek totál hibbantak.Nem volt sose sok barátom,csak egy fiú,akinek mindent elmondhattam.Ő beteg,emiatt hízott meg.Mindig is tudtam hogy szebb meg jobb vagyok mindenkinél.A pasim egy hét komoly ismeretség után megkérdezte lefekszek-e vele,én egyből igent mondtam,hiszen hogy néz az ki mások szemében,ha nem fekszek le vele.Úgyhogy ez volt az első csodálatos szexuális élményem,ami nekem nem volt jó,de a lényeg,hogy a pasimnak nagyon.Amikor a barátnőm szembesített mekkora barom vagyok,inkább nem beszéltem vele többet.Persze volt olyan dolog amit ő elmondott nekem,én meg esküdöztem soha senkinek nem mondom el,de egyszer vacsora közben elkotyogtam anyumnak.Anyum meg lehet elkotyogta az összes tanulónak az iskolámban,mert hirtelen a barátnőm kerülni kezdett.Erre a nagyágyú pasim megállapította hogy a barátnőm nem igazi barátnő.Mit ad Isten,a barátnőm írt nekem hogy tudja mit tettem tavaly ilyenkor.Ezek után úgy berágtam,hogy a pasimmal is összevesztem.Akkora nagy cécó keveredett ebből,hogy döntenem kellett : és én döntöttem,a nagyágyú barátomat választottam,aki szexuálisan nagy nulla,de mégiscsak ő volt az első.Most minden über cuki,pasimmal együtt vagyok,igaz mindig cukkolnak hogy nekem miért nincsenek barátaim.Nem is megyek velük,minek ? Elég az nekem ha a nagyágyú barátom rám szán néha pár percet.A pasim nem keres,nem ír,de semmi vész,majd én írok mindig,mert azt remélem ha minél jobban rányomulok ,annál tovább leszünk együtt,és a felesége lehetek.Családomban már mindenki követi a hagyományokat,miszerint úgy jó az élet ha szülünk 10 gyereket,mindkét tesómnak van már menyasszonya,lassan jön a boldogság is a családunkba,többszörösen.Mindenképp szeretnék minél előbb szülni minél több gyereket,meg férjhez menni,mert szeretném ha nagyon irigyek lennének rám a falubeliek.
2018. dec. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 The pale emperor ***** válasza:
77%

Miért vagy ennyire ostoba???

Ez már fájdalmas. De mindig úgy gondoltam, hogy a hülyék megérdemlik úgysem hallgatnak senkire.

Igen, egy főnyeremény a hapsid, vetesd magad el vele meg szülj neki vagy egy tucat gyereket. Ja, és persze bárki bármit mond te üldözd el elvégre ez a hapsi...nem minden bokorban terem ilyen.. :D

"Mit fog mondani a barátainak" XD

Kiégtem :D

2018. dec. 1. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Ettől a kérdéstől, még a plüss mackóm is hangosan zokog a sarokban.:(

Nem kell neki felség, tehát nem vesz el.

Mi az, hogy a másik lány előtt akarsz férjhez menni? Baromság. Ez nem verseny.

Neki vannak barátai, de neked ne legyenek..önző dög, lelki terror.

Feküdj le vele, mert mit mond a barátaidnak?? Megtetted...:(

Beszélgess el valakivel, mert ez a fiú hülyét csinál belőled, és te hagyod. Legyen már eszed, méltóságod, rálátásod. JajIstenem!! :(

2018. dec. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak a pasi, a kérdező is egy főnyeremény. De nagyon. Rég olvastam ekkora barom kérdést...

Figyelj, ennyi vagy annyi évig együtt lesztek, ekkor vagy akkor majd elvesz. Vagy mégsem.

2018. dec. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Cigányok vagytok?
2018. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Komoly ez a kérdés? Agyban baj van.
2018. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez kisegítő iskola, fogyatékosoknak, ugye?
2018. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miért mondjátok ezeket?

a pasim szeret nagyon az a csaj meg egy ribi

2018. dec. 1. 13:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

En két hónap után feküdtem le az első barátommal. Most 3 éve vagyunk együtt. Kb két év múlva házasodunk össze, de erről már beszéltünk is. Mindkettőnknek vannak külön barátai, de vannak közösek is.

Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled a pasid. Neked nem azért kell megtenned dolgokat neki, hogy ő villoghasson vele a haverjai előtt. Azzal barátkozz, akikkel szeretnél, nem kell az ő baráti társágába tartoznod. Nem az a lényeg, hogy te mindig kész legyél megfelelni neki, hanem, hogy úgy szeressen, ahogy vagy. Ez mindennek az alapja. Ha ez nincs meg, és ő semmjt nem áldoz érted, nincs rád tekintettel, akkor semmi nem lesz. Pláne nem házasság. Minden lány szeretne menyasszony lenni és féjhez menni. Én is és te is. De legyél hülye, ha nem ő az igazi, ne ragadj le mellette.

Beszélj vele a házasság témáról, erre tőle kaphatsz érdemleges választ. Sok szerencsét neked.

2018. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!