Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves nő és 35 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves nő és 35 éves férfi működhet? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegyük hozza h sokkal érettebb vagyok mint a kortársaim. Én már családot szeretnék,mindig is fiatalon szerettem volna. Nem járok bulizni,szórakozni ha tehetem otthon vagyok. Egyáltalán nem vagyok egy társasági ember. El nem tudom mondani ,mennyire szeretnek fiatalon anyuka lenni hisz én sosem vágytam másra .
2020. okt. 4. 01:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezem, eddig működött?
2020. okt. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Nekünk működik, lassan 24 éve. Hogy nektek is menni fog-e, az majd kiderül.
2020. okt. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Hűha...ha nekem a csajom, főleg a fiatalabb, azzal nyitna, hogy szaporodjunk, na én azonnal lelépnék.
2020. okt. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Hát...Most le leszek pontozva.

De a te példád is azt mutatja, hogy egy-egy korosztályt nem a külső alapján tart valaki vonzónak, hanem amit jelképez. Neked azért a 35 éves, mert vele már lehet családot alapítani, és neked ez minden vágyad, amit egy 20-25 éves fiú kisebb eséllyel adhat meg neked.

Khm... viszont azok a férfiak, akik a 18-22 korosztályban keresnek nőt, őket is az vonzza, hogy egy ilyen korú lány még inkább számít kamasznak, mint felnőttnek, aki még évekig nem akar elköteleződni, és nem akar gyereket.

Másrészt meg óriási hiba bármilyen korú nő esetében, ha úgy vállal gyereket, hogy nem tud neki minden szükségeset megadni akár egyedül is. Nem szabad úgy családot alapítani, hogy kizárólag a férfira támaszkodsz. Soha, senki se fogja azt garantálni, hogy nem lép le, nem megy tönkre a kapcsolat, nem éri baleset, nem lesz tartós munkanélküli, szóval az élet kegyetlen és kiszámíthatatlan tud lenni.

Ha te most, fiatalon, úgy vállalsz gyereket, hogy vagy a pasid tart el és biztosít lakást, vagy a szüleid, de egyedül, saját jövedelemből ezt sem tudod biztosítani, akkor a lehető legnagyobb ostobaság gyereket vállalni. És nem azért, mert 20 éves vagy, ugyanezt írnám, ha 35 éves lennél.

Naiv vagy és szerelmes, úgyis azt gondolod, hogy veletek olyan soha nem történik meg, hogy megcsal és elhagy, ti örökké együtt lesztek. Legyen úgy! Legyetek boldogok!

De az élet nem tündérmese. Teszem azt, baleset éri, 12 hónap rehabilitáció után tud teljes életet élni, és addig a bevétele egyenlő a nullával, te meg mondjuk 5 hónapos terhes vagy, mikor a baleset éri. Na akkor mi van? És sajnos nem egy családot tudok, ahol történt ennél komolyabb tragédia is.

Mondjuk olyat meg összeszámolni se tudok, ahol a csaj 20 évesen mindenáron gyereket akart, aztán 22 évesen már tinderen vadássza a mostohaapját.

2020. okt. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Egy darabig biztosan működik, de előbb-utóbb kijön az összes probléma, ami a nagy korkülönbségből adódik.
2020. okt. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
egyáltalán nem biztos, hogy az a 35 éves férfi azt akarja amit te...
2020. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Működhet. Röviden ennyi. Nem kell túlkombinálni.
2020. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Nekem van 10+ éves korkülönbséggel kapcsolatom, és működik.
2020. okt. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
19eves csaj 30eves ferfi felallast ismertem, hazassag 2 gyerek, a csaj 26evesen mar maskepp latta a hazassagosdit es elvalt. Egyszeruen 26eves korara talalt ra onmagara es mar nem akarta azt az embert maga mellett. Ilyen is van.
2020. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van már lakásom és dolgozom is. Nem vagyok egy ingyenélő típus aki arra vár hogy majd a férfi eltartja őt.
2020. okt. 4. 09:13
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!