Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem vagyok belé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerem a lányt, összejártunk időközönként szexelni. A lány szép, jó teste van és az ágyban szexistennő. Jól elvagyunk egymással, intelligens, de hiányzik belőle valami..amit én se tudok megmondani. Ő többet akar tőlem, de ő nem akarja megérteni, hogy ez nem több, mint szex részemről. Kicsit rossz érzés, hogy ő ettől kivan...de mit tehetnék?
2020. okt. 6. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Tudatára adod. bamm
2020. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd akkor békèn, ne fájdítsd a szívét. Ne légy önző, szakíts meg vele minden kapcsolatot, különben szenvedni fog miattad.
2020. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

1. Szakítasz vele, megszakítod vele a kapcsolatot és így könnyebben elfelejt téged.


2. Dugod tovább, ameddig a csövön kifér.


---


Emberileg az első lenne a helyes döntés, de senki nem ítél el ha önző leszel, ezt neked kell saját magadban lerendezni, hogy bírja-e a lelkiismereted.

2020. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó de olyan könnyen nem lehet elfelejteni egy ilyen nőt...
2020. okt. 6. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg miből telne megpróbálni vele?

Tulajdonképpen mi bajod van?

2020. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozom, nem fér bele az időmbe.
2020. okt. 6. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Lehet lepontozni, de kérdező én elítéllek emiatt, és nem jönnek össze olyan férfival akiről tudom hogy ilyen kapcsolatban volt.

A csaj rendes, értelmes, vonzó, de neked a farkad fontosabb, minthogy jót akarj neki...

Szerintem döntsd el hogy neked most nincs időd, vagy nem akarsz soha ettől a csajtól semmi komolyat,vagy tudsz-e/akarsz-e szeretni egyáltalán bárkit valaha, és hozz ennek megfelelő döntést.

Természetesen naiv a hölgyemeny, de azt garantálom hogy amíg kúrogatod nem fog magához való párt találni, ha meg nem szereted akkor te tudod pótolni az élményedet akár egy prostival is. Ő nem tudja pótolni az érzést, hogy szeretve van, ő nem alapít csaladot amíg veled van, és ő magányos amíg azt hiszi van nála eselyed.

Most pedig férfiasan el tudod dönteni, hogy neked mennyit ér az hogy néha szervezés és fizetés nélkül dughatsz egy jót - mondjuk a fizetős rész nem teljesen igaz, hiszen ez a menet sem ingyenes: a lány boldogsága az ára minden egyes körödnek.

2020. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kamuszaga van...

Eddig meg az volt a baj, hogy hiányzik belőle valami. Akkor most melyik?

2020. okt. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!