Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok férfiként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok férfiként egy olyan életről amiben nő nélkül kell írni?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondolok soha senkinek nem fogsz kelleni se kapcsolatra se alkalmi együttlétre
2020. okt. 7. 21:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*élni
2020. okt. 7. 21:59
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
prostik akkor is lesznek, raadasul amit megsporolsz a "rendes" parkapcsolaton/hazassagon/csaladon/kolkokon abbol boven prostizhatsz amig a tesztoszteronod kitart
2020. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Azt hogy némi üresség érzés óhatatlanul marad a férfiben, akkor is ha amúgy jól le tudja kötni magát más dolgokkal (beleértem ebbe a prostizást is). Aki meg nem, annak maga lehet a pokol így élni, tehát ez némileg személyiségfüggő. Én valahol a kettő között helyezkedem el. Elég frusztráló és szar egyedül társ nélkül, de ha belegondolok hogy most lenne egy feleségem az is eléggé ijesztő.

Valami olyasmi lenne a jó, hogyha lenne 3-4 feleségem akikkel felváltva élnék, mellettük meg alkalmi szexkapcsolatok. 30/F

2020. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
#3 Ja azt en is adnam playbol villaban mint Hugh Hefner, es porognenek heti/havi rendszeressegel a 20 koruli csajok.
2020. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nyilván ilyen életben kevésbé érzed megadnak férfinak, szóval erősnek, magabiztosnak, értékesnek
2020. okt. 7. 22:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Nálam mondjuk azért is érzekeny pont mert sokfelol meg van erősítve, hogy rendben vagyok csak onnan nem ahonnan az ember várná
2020. okt. 7. 22:16
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha regota nincsen nod, akkor megis hogyan lennel rendben? LOL
2020. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudom amit tudok barátom 😏

Ez egy érdekes és bonyolult eset.

Nyilván aki csúf bánat, mint te annak ez érthetetlen 🤭

2020. okt. 7. 22:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg tudod alsó középosztálybeli kissebségiként megvan becsetelve a jövő
2020. okt. 7. 22:35
 10/14 anonim ***** válasza:
becsetelve? also kozeposztalybeli kisebbsegi?? pf
2020. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!