Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha szerelmesek lennétek de külföldön dolgoztok?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba, csak szexkapcsolat volt eddig köztünk. Rájöttem, hogy vele érzem magam a legjobban minden téren. Viszont csak havonta járok haza pár napra. Belevágjak így egy kapcsolatba vagy nincs sok értelme?
2020. okt. 9. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ melyik tetszik jobban?

Próbálkozz meg vele,majd ha alakul a kapcsolat akkor meglátod,nem kell túl gondolni.

Tegyük fel hogy jól alakulnak a dolgok akkor őt is ki viheted magaddal.

Ha meg sem próbálod akkor nem fogod soha sem megtudni.

Sok sikert!

2020. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lány mit akar, tudja hogyan érzel iránta?


Amúgy kicsit olyan ismerős a sztori. Szexkapcsolatban vagyok egy sráccal, aki külföldön dolgozik és havonta jön pár napra haza, viszont én úgy látom, hogy a srác többet érez irántam, bár azt mondja, hogy nem, de a viselkedése pont az ellenkezőjét mutatja. Szerintem próbáld meg. :)

2020. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Ugyanez a szituáció van velem is!!! Hogy hívják a srácot?
2020. okt. 9. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Dániel.
2020. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na egymásra találtatok? 🥳😍😍
2020. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kérdező lenne az a srác, akiről írtam. De néznék egyet, ha mégis. 😃
2020. okt. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj rá,sosem lehet tudni. 😁
2020. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdező nem reagál, így tuti nem ő az. 😃
2020. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!