Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akik azért szakítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik azért szakítotok szenvedélyes és romantikus kapcsolatban, mert nyugatra mentek dolgozni: miért gondoljátok, hogy jobb nőt kaptok ott, minthogy megbecsülnétek a jelenlegit?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Jó nők mindenhol vannak, de nyugaton többet lehet keresni.
2020. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha annyira szenvedélyes és romantikus lenne, akkor nem szakítanának. Attól hogy együtt voltál valakivel, messze nem jelenti azt hogy ugyanúgy látta a kapcsolatot, mint te. Lehet másra vágyott, hiányolt valamit, nem működtek szerinte x dolgok. Lehet eleve a távolság miatt is halálra van ítélve.
2020. okt. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ezt úgy még is , hogy gondoltad át?


Ha az illető elmegy külföldre dolgozni pár évig, akkor szépen majd vártok egymásra, hogy majd egy napon hazatér és boldogan éltek majd míg meg nem haltok?

2020. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk ha az ember nyugatra megy dolgozni, akar kiviheti az asszonysagot is...
2020. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Bizony h kiviheti!
2020. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen szitu, megbeszéltük együtt, hogy mi legyen. Én még tanultam, nem szívesen mentem volna, de a férjemre bíztam a döntést, biztosítottam róla, hogy ha úgy dönt, megyek vele. A férjem is a maradás felé hajlott inkább, csak szerette volna, ha tudok a lehetőségről. Maradtunk, itthon is és együtt is.
2020. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira romantikus, te is mesz vecet pucolni.
2020. okt. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Aki a külföldre költözés miatt szakít, az nem feltétlen gondolja, hogy ott jobbat talál. Hanem neki fontosak az anyagiak, ott jobban tud keresni, és nem akar távkapcsolatban lenni. Nem feltétlen jár ez azzal a gondolkodással, hogy téged is le tud cserélni jobbra, hanem inkább azzal, hogy végiggondolta a dolgokat, és neki egy szenvedélyes kapcsolatnál többet ér az, hogy anyagilag megalapozza a jövőjét és ne kopjon fel az álla.

Most amúgy megfordítom: ha neked ez annyira szenvedélyes, romantikus, fontos, te miért is nem mész vele? Ja, hogy neked sem annyira fontos azért?

2020. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Azert a kulfold nem feltetlenul az anyagiakrol szol...
2020. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!