Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha ilyen gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ilyen gyorsan elveszíti az érdeklődést valaki irántam?

Figyelt kérdés

Pár hete még állandóan hívogatott egy lány ide-oda, sétálni, kávézni, esténként Facebookon is rámírt mindig és feltűnt, hogy tetszem neki. Na a baj az volt, hogy én nem éreztem még úgy iránta és nem túlzottan viszonoztam ezt a dolgot, ami időközben megváltozott.

Na igen, csak ez idő alatt meg szerintem ő mondott le rólam, már inkább én hívom őt ide-oda. Közben kisebb jeleket próbálok átadni neki, de nem viszonozza és úgy érzem, hogy szándékosan alkalmat sem ad rá.


Nekem több idő kellet a vonzódás kialakulásához, ő meg pont fordítva lehet ezzel? Értitek ezt?


20/F



2020. okt. 16. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Meddig kellett volna futnia utánad?

Ezt jól elbactad.


Keresd meg, és mondd el neki, hogy mit érzel... ha még érdekled, nem fog elhajtani.

2020. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő próbálkozott, téged nem érdekelt. Azért azt ne várd, hogy hónapokig fut utánad. Beszélj meg egy találkozót vele és mond el neki mind ezt. Talán még így van esélyed..ha még nem tette túl magát és van más akivel alakulóban vannak.
2020. okt. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elszúrtad, mikor nem léptél érdemben felé. Talán még ha most randira hívod és felfeded neki az érzéseidet, lehet esélyed. Ha viszont semmit nem teszel, elúszik a hajó.
2020. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje folyik ez a tánc?
2020. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Személyesen mennyi kontaktus volt?
2020. okt. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Kb szeptember utsó két hetében ő próbálkozott, október óta meg én


#5 Kicsit több, mint egy hónapja kb kétnaponta két-három óra.

2020. okt. 16. 23:44
 7/7 anonim ***** válasza:

6: Hát akkor passz.

Szerintem ha elhatároztad magad, akkor ne csak finom jeleket adjál...:)

Főleg te vagy a fiú... ő adott annyi jelet, amiből tudhatod, hogy bejössz neki.

szerintem innentől nem neki kell tovább jeleznie... Neked meg pláne nem jelezni kell!!

Tulajdonképpen ha biztos, hogy kellenél neki, és te is tudod, hoyg kell neked, akkor mire vársz?

2020. okt. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!