Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha úgy érzem végleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha úgy érzem végleg elveszítettem az érdeklődésemet a lányok iránt?

Figyelt kérdés
25 vagyok, egyetemista és soha nem csókoltam még meg egy csajt se. Külsőre és belsőre is fényévekre vagyok egy kapcsolattól és már egyáltalán nem érdekel, hogy soha nem lesz barátnőm. Tele vagyok gátlással, hiszen magasság, súly és intim méret tekintetében is borzasztó alacsony értékeket produkálok és ezért nem meglepő módon semmi esélyét nem érzem, hogy valaki is vonzódjon hozzám. A karrieremben is csak vegetálok, mert akármennyire küzdök lassan 6 éve, messze vagyok attól, hogy valaha is diplomám és ezáltal egzisztenciám legyen. Ha meglátok egy szép lányt, arra gondolok, hogy tuti nem tudnám kielégíteni/nem való hozzám/szóba sem állna velem stb. ezért inkább rá se nézek és nem akarok vele semmilyen szinten foglalkozni. És emiatt már egy szimpla ismerkedésnek a szándéka sem fogalmazódik meg bennem (egyetemen se), mert úgy érzem, hogy alsóbb rendű vagyok hozzájuk. Van aki hasonlóképpen érez?

2018. dec. 25. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Balázs már megint te?
2018. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1: Most nem Balázs. Hidd el :)
2018. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Neeem, ő nem Balázs. Az ő stílusát messziről érezni lehet.


Vissza térve a kérdezőhöz:

teremts magadban valamiféle értéket, értékrendszert. Amíg ez nincs meg, magadban nem találsz semmi érdekeset, akkor más se fog. Valamivel mégiscsak le kell nyűgözni a lányokat. De ez igaz sok más esetben is. pl egy állásinterjú is kb mintha egy randi lenne. Azt kell elérned téged akarjanak.


Ahhoz, hogy önbizalmat és személyiséget építs, kezdésnek jó ez a kérdés, de nem ezen az oldalon fogják megoldani a problémádat. Ki kell mozdulj a komfortzónádból először is, és dolgozni a megoldáson.

Rohadt nehéz lesz, de ne add fel!

2018. dec. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó kérdező.


Ha túl sokáig nézel lefelé a szakadékba, akkor egy idő után már a szakadák is visszanéz rád.

2018. dec. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Az itt a gond hogy amelyik lányokat te szeretnéd azok fényévekkel jobb pasikat is csettintesre megkaphatnak ! Miért állnának le veled ?


Én azt tanácsolom azért ne hagyd abba a csajozast , csupán inkább a célt változtasd ! Vannak bőven szingli , értelmes , aranyos lányok akik picit csúnácskabbak, és ducibbak! Ő nálunk próbálj szerencsét !

2018. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, jobb, ha leteszel róla. :) Vágd le és főzd meg virslinek, vacsorára. :D
2018. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális, de nem is veszítetted el az érdeklődésedet, mert az hogy itt rinyálsz, azt jelenti, hogy nagyon is foglalkoztat a téma. Sajnállak, mert a gátlásosság a legnagyobb problémád, pedig egy hozzád hasonló típusú lánynál lehetne esélyed, csak a hasonló lányok szintén gátlásosak, így sosem fog egyikőtök se még csak egy beszélgetést se kezdeményezni. A legjobb tényleg az lenne, ha nem is érdekelne lesz-e barátnőd, vagy nem, csak az a baj, hogy ezt nem ilyen egyszerű tudomásul venni.
2018. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányos vagy, vannak terveid, de folyamatosan magyarázkodsz valamin, hogy ez és ez miért nem jön össze. Arra fókuszálj ami megy, és nem kell hozzá pénz, pl amit írtál hogy sétálsz, bicózol.

Senkit nem érdekelnek az okok. Tedd amit szeretnél, szeresd magad úgy ahogy vagy, és megtalálod a párodat. Nem, nem ciki hogy szűz vagy. Különben is, nem tud róla senki, és nincs is közük hozzá.

2019. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ide akartam az üzit.
2019. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!