Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az emberek hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az emberek hány %ára igaz,hogy az első nagy szerelmük után nem lettek már sose annyira szerelmesek ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

És általában ezért működik jobban a "nagy szerelem" utáni kapcsolatok nagyobbik része, mert nem vakítja el őket ez a dolog, hanem kicsit tisztább fejjel állnak a dolgokhoz. Kivéve akik nem, de náluk úgyis mindegy.


De az elsőre is szükség van - kell egy szép emlék, hogy az ember eltudja viselni a sok szart, amit az élet a nyakunkba borít.

2020. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,hogy ez igaz lenne,hogy már sose lesz olyan szerelmes.

Inkább csak nehéz olyat találni akibe szerelmes tud lenni.

Nekem például párom előtt nem volt senki akibe szerelmes lettem volna, csak úgy elvoltam mellettük, amolyan szex kapcsolataim voltak.

2020. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én most kb 5 évig nem voltam szerelmes. Legutóbb olyan 21 évesen voltam utoljára és már azt hittem sosem tudok újra lenni. Most tavasszal mégis megtörtént. Ugyanolyan őrjítő, erős érzés, mint amire emlékeztem.


26/F

2020. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

90%.

Az első nagy szerelembe belead az ember mindent, később már tapasztaltabb, óvatosabb és hát kicsit körültekintőbb azt gondolom.

2020. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Az első nagy szerelmem a férjem, biztos vagyok benne, hogy senkit nem tudnék így szeretni. 😊
2020. okt. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem működött jobban a nagy szerelem után , ez egy nagy bullshit !! Az igaz szerlmek örökre ott maradnak a szívben az agyban , egy érzésben !
2020. okt. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb. Ezért nem értem, hogy miért írják itt sokan, hogy ők nem tudnának olyannal lenni, akinek nem ők a NAGY Ő.

Hagyjuk már. Nagy Ő...örülj, hogy enni kapsz.

2020. okt. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!