Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az egy valóságos dolog, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egy valóságos dolog, hogy valaki, akik első látásra nem voltak egymásnak szimpatikusak, később mégis szerelmesek lesznek egymásba?

Figyelt kérdés

Csak érdekel a dolog. Hogy valaki akivel nem szimpatizáltatok először vagy éppen fel se tűnik, hogy létezik később mégiscsak a visszájára fordult az egész.

21/L



2018. ápr. 3. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ma megint....
2018. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen valóságos. Ebben az esetben már az első találkozáskor is van valami a levegőben csak kell egy kis idő mire az ember be meri vallani magának.
2018. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem már előfordult hasonló, de volt olyan eset is, amikor később sem változott a helyzet és nem lettünk szerelmesek.
2018. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Én 5 éve hogy az illető legjobb barátja tetszett. De ő nem vette ezt észre és így a haverjaval alakult úgy hogy ismerkedjünk. Először komolyan gondolkodtam hogy otthagyom de adtam a dolognak egy esélyt. Többet nem is kellett. Mára már 1 éve afelesége vagyok és a honapban érkezik a kisfiunk
2018. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
2 korábbi párkapcsolatomnál is így voltam(:
2018. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a párommal hosszú évekig kimondottan ellenszenvesnek tartottuk a másikat, aztán egyszer csak memválrozott a helyzet , egymásba szerettünk és több mint 20 éve élünk együtt igen boldogan
2018. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Velem most van ilyen. Mondjuk szimpik voltunk egymásnak de nem tekintettünk egymásra úgy, mint nő meg férfi. Aztán a semmiből fordult a helyzet. :) Igaz még friss a dolog, de egyre jobban egymásba habarodunk már. De ez biztos nem törvényszerű, de most így alakult szerencsére. :)
2018. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha, az, valóságos dolog. De nagyon ritka lehet, hogy mindkét félnél így beindul a kémia. Nekem viszonzatlanok maradtak az érzéseim.
2018. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előfordul. Ám ha te vagy az a személy, aki nem volt szimpatikus a másik számára ne várd, hogy megváltozzon a véleménye. Ha te vagy az akinek megváltozott, akkor viszont tudatsd vele!

Melyik vagy te?

Mi a sztori?

2018. ápr. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaaa nem nem. Nincs igazi alapja a kérdésemnek. Csak érdekel, hogy van-e ilyen igazából. Mert nekem eddig nem volt semmi hasonló. Mindig egyenes vonzalom vitt bele kapcsolatba. De nyilván előfordult, hogy nekem tetszett valaki, neki viszont vagy észre se vett vagy nem nagyon jelentettem neki semmit. És érdekel a mechanikája, hogy hogy alakul ki ellenszenvből szerelem. Nem sztorizna nekem valaki, aki írta, hogy előfordult már ilyen? :)) Tök szívesen olvasnék ilyeneket, ha az illetőnek lenne egy kis ideje és kedve megosztani, hogy történt. :) Mi volt a fordulópont, honnan tudták, hogy ez már több, ki ébredt rá először meg ilyenek :))
2018. ápr. 4. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!