Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, mi ilyenkor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a lány szedett fel engem, ő volt az, aki kereste velem a kontaktust, lehetőséget és én pedig egy idő után belementem és közbe beleszerettem és veszedelem mód szerelmes vagyok belé... A baj, hogy úgy mentem bele ebbe az egészbe, hogy tudtam, 2 éve barátja van. A (volt) barátja - nevezzük Istvánnak- 2 évvel fiatalabb (18), mint a csajszi - nevezzük Cilinek. Talalkozasunk óta mindjárt 1 hónap telik el, ezalatt szakítottak és Cili meg én kimondtuk, hogy együtt vagyunk. Szájra puszira, csókra is viszonylag sokat kellett várni de már ment, mielőtt még szakított volna Istvánnal. Istvánt még nem tudja elengedni mert nagyon szereti de már engem is szeret és nagyon boldog velem, már szóba jött esküvő, gyerekeink neve stb. Ha már ilyenekről beszélgetünk, gondolom, hogy tényleg nem vagyok neki közömbös... Azt mondja, nem érzi azt, hogy együtt lennénk de nem tudja megmondani miért és engem baromira zavar, hogy az Istvánnal néha találkozik, telefonon, FB-n beszél vele és mindig úgy teszi le a telefont, hogy szereti. Szeretném azt hinni, hogy szeret engem és csak idő kell neki. Mégis hogyan cselekedjek, mit javasoltok? Hogyan éreztethetem vele azt, hogy együtt vagyunk?

Előre is köszönöm!

U. I. Halálosan szerelmes vagyok belé és rózsaszín felhők közt úszkálok...

25f


2020. okt. 22. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lennék benne biztos, hogy István is tudja, hogy ők szakítottak. Mielőtt nagyon előre rohannál szólni kellene neki, hogy zárja le az előző kapcsolatát.
2020. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondani neki, hogy megvárod, amíg szakít, és addig ne találkozzatok...
2020. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

Valószínűleg inkább kellett volna neki valaki, akivel tud felejteni, de egyértelmű, hogy még mindig szereti az exét.

Kitartás, nehéz lesz, de muszáj..

2020. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!