Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret engem? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret engem? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Figyelt kérdés

Van egy lány, nekem nagyon tetszik, kedves szép aranyos meginden, picit messze lakik. Csak néha szoktak lejönni.Szóval az történt hogy tegnap átjött hogy a tesommal aludjon (9 éves lány). Amúgy nem is nagyon szokott beszélni a tesommal, (annyit tudni kell hogy régen is szerelmes voltam a lányba, ott sokáig csak barátkoztunk, majd amikor szerelmet vallott nekem én hülye elutasítottam, azután rá egy hónapra írtam neki, de akkor azt mondta hogy már nem jövök be neki, ez a mostani esettől kb egy éve volt). Mivel nemrég költöztünk be egy 2 szobás panelba, így tesommal egy szobában vagyunk, és jelenleg még matracon alszunk, mert nem sikerült még felhozni az ágykeret. Szóval megbeszéltük hogy nézünk filmet, azelőtt megengedtem nekik hogy kisminkeljenek (tudom kissé bzisan hangzik, de meglehet érteni). Szóval osszetoltuk a matracot, ők horrort akartak nézni, így nagy keresgélések után, bekapcsoltuk az egyik legunalmasabb horror filmet (texaxi láncfűrész vagy mi). A lány volt közepén, én tőle jobbra, amikor néztük akkor azt mondta hogy ő általában félős, ezt kihasználva melléfekudtem. Majd amikor ment a film a vállára raktam a fejem, nem szólt érte. Később pedig a válla fölé, nagyjából hozzá értem a fejéhez. Mivel a film unalmas volt így közben egy csomó hülyeséget beszéltem, és nevetgeltunk. Eközben azt vettem észre, hogy néha ő is rámhajtotta a fejét, de utána gyorsan picit arrébb vette. Amikor megnéztük a filmet akkor szettoltuk a matracokat alváshoz. A matracok közel voltak egymáshoz így láttam hogy a keze ott van üresen. Ezért megfogtam a kezét. Nem szólt, engedte. Neha ereztem, hogy mintha ő is gyengéden megszoritotta volna a kezem. Így elaludtunk. Este felkeltem, akkor már nem fogta a kezem, lehet mert nem volt neki kényelmes, vagy nem tudom. Másnap elmentünk sétálni vele még a tesommal, ott beszélgettünk, elbucsuztunk, megoleltem, visszaolelt. Es holnap mennek vissza ahol laknak. Szerintetek szerethet? Vagy mondjam el az érzéseim? Mit kéne tennem?


2020. okt. 29. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a Tini párkapcsolatok kategóriába kellett volna.
2020. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetséges😂
2020. okt. 29. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

9 éves tesoddal akar aludni, úgy hogy nem is szoktak beszélni? Mivan?Pedofil?

Te lány? Illetve hány éves?

2020. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Xdddd Én fiú vagyok, O pedig lány. Én 14 a lány 15
2020. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!