Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott velem a baratnom 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a baratnom 1 honapja. De azota talalkoztunk tobbszor azt mondja es csokolgst olelget stb. Azt mondja szeret de nem szerelmes. Ujra azt akarom hogy szerelmes legyen belem. Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szerelmes beléd és szakított, akkor minek talalkoztok?
2020. márc. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elkerülni végleg!

Se nem szeret, se nem szerelmes, csak kihasznál.

2020. márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mire hasznalna ki? Semmire nem tud.
2020. márc. 4. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Akivel nem járok, aki szakított velem, azt nem szolgálom ki szexuálisan. Nem olyan bonyolult!
2020. márc. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hiába akarod, hogy szerelmes legyen beléd. Egy másik ember érzéseit nem tudod irányítani.


De amúgy te vagy a buta. Mi a jó fenének hagyod, hogy ölelgessen és csókolgasson, ha már szakítottatok?

2020. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert szeretem
2020. márc. 4. 09:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rosszindulatúnak tűnő, mégis jóindulatú: a lábtörlőjébe nem lesz szerelmes senki...


"Mire hasznalna ki? Semmire nem tud."


Valójában sajnos ki tud, pontosan ezt teszi. Persze, nem szándékosan.


Úgy könnyű szakítani, ha csak a kötelességet és a felelősséget dobom le, de az előnyöket (csók, ölelés, beszélgetés, érzelmek) megtartom. Te reménykedsz a folytatásban, ezért nem mondasz nemet a közeledésre, így ő megkapja amit szeretne akkor, amikor ő szeretné.


Ellenben amint te kérsz valamit, ő hivatkozhat arra, hogy már nem vagytok egy pár. Tudom, hogy ez rossz, de sajnos ez van, láttam már ilyet nem is egyet.


Az egyetlen dolog, amit ilyenkor meg lehet tenni - szerintem -, hogy válaszút elé állítod: vagy vállalja a párkapcsolatot és megpróbáljátok megjavítani, vagy pedig elengeditek egymást teljesen. Ez így igazságtalan és egyenesen kínzás veled szemben.

2020. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kimaradt egy szó, bocsánat:


*Rosszindulatúnak tűnő, mégis jóindulatú MEGJEGYZÉSEM:

2020. márc. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!