Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Szép a lány, jól elhülyéskedünk, érti a viccet, az ágyban ő a legjobb eddig, mégsem érzem azt, hogy szerelmes lennék belé. Ő komolyat akar, de én meg nem érzem, hogy biztosan ő kell. Volt más is ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok?
2020. nov. 2. 19:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Éreztem milyen az, amikor hulla szerelmes vagyok és tudom, hogy ez nem az a lángoló érzés.
2020. nov. 2. 19:14
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ez ilyen.... :) van az úgy, hogy találunk egy olyan személyt, aki minden szempontból rendben van, jól néz ki ééés... mégsem történik meg a lángolás. Máskor meg jön egy olyan személy, akitől Isten irgalmazz, és még is fülig beleszretünk..
2020. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, de akibe beleszerettem utána kiderült, hogy mégsem olyan jó, mint amilyennek elképzeltem. Ezért becsapós ez.
2020. nov. 2. 19:21
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Tölts vele még időt, ha nagyon friss még a dolog. Idővel is kialakulhat ez az érzés.
2020. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 éve nincs meg.
2020. nov. 2. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ez eldőlt. Emlékszem, hogy azt hallottam egyszer valakitől, hogy: "Sokszor találtam meg az igazit, csak én nem voltam még akkor az igazi."
2020. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Te nem unod még? Havonta kiírod.
2020. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén.
2020. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

A szerelem nem úgy működik mint egy számítógép, hogy betáplálod az optimális paramétereket, operandusokat mint valami programot és tatatam máris kijönnek a képernyőn a kis villogó szívek, meg a szerelem.

Ha nem érzel iránta semmit, akkor hagyd békén a saját és az ő idejét is rabolod. Avagy te időmilliomos vagy, ráérsz életed végéig boldogtalan lenni?

2020. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem vagy túl azon a lángoló szerelmen és nem is leszel képes újra szerelmes lenni még vagy 10 évig. Nálam ez így működik. Lehet választani, hogy akkor 10 évig senki vagy közben azért van valaki és majd akkor dobom, ha újra szerelmes leszek és persze viszonzottan, amire nem sok esély van, még kevesebb, mint hogy a 10 év alatt bárkibe is bele tudjak szeretni. Aztán persze ha nem akarok 10 évig szingli lenni, és mondjuk jön a családalapítás, akkor amikor jön a szerelem, lehet dönteni, hogy a szerelmet dobom el vagy a családomat. Ezek elég ramaty helyzetek. Mindenesetre a gyerekvállalást ne kapkodd el.
2020. nov. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!