Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már, hogy az összefolyó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy az összefolyó mindennapokba voltál süllyedve, míg egy magánéleti dolog hirtelen kirántott az állapotból, és úgy érezted, mintha addig kb. aludtál volna, és most újra élsz?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy pl. megcsalás, és egy szempillantás hatására veszítetted el a biztosak hitt kapcsolatot, házasságot. De lehet pozitív dolog is, pl. egy új szerelem, ami elemi erővel és hirtelen érkezett.
2020. nov. 9. 20:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Nekem még napi szinten is van hasonló kicsiben. Vagyok egész nap, mint egy bamba marha, aztán eszembe jut valami, történik valami ami hat az érzelmeimnek a szerelmi részére, és úgy érzem, mintha akkor ébrednék fel. :D
2020. nov. 9. 20:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Inkább csal a fordítottja volt, de az többször is előfordult. A mindennapok összefolyó szürkeségében tengődtem üresen és jött valaki aki felemelt, nem akartam szeretni és hinni, de sikerült. Pont az imént olvasgattam vissza, hogy értek véget a "kapcsolataim".


Szóval igazából amikor elkezdtem újra hinni és mertem szeretni akkor törtek újra darabokra.


F

2020. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemrég majdnem összejött, de inkább felnyitotta a szememet. Így is hasznos volt.
2020. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!