Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlóösszefolyó, szifon...

Padlóösszefolyó, szifon szigetelés?

Figyelt kérdés

A zuhanyzó felőli sarokban nedves lett a fal, kb 10 cm szélesen és 40 cm magasan. Amikor nem vagyunk itthon, és nem zuhanyzunk, rögtön kiszáradt csontfehérre a tégla, szóval biztos, hogy a zuhanyból nyeri a nedvességet.


A szomszéd vízszerelő szerint az összefolyó szifon illesztésénél lehet szar a tömítés, kiszilózta, de gyakorlatilag ledobta az egészet. Mivel lehetne ott tömíteni?



2019. jún. 29. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább rakj fel kèpet a helyszínről, amin látszik hol a zuhany, az összefolyó ès vizesedès. Így nehèz bármit írni.

Ha cső csúszott szètt, azt szilóval ki nem javítod ès nem is látszik.

2019. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan a zuhany felőli fal sarkában látszódik a nedvesedés, de gyanítom, hogy nem ott vizesedik, hanem csak oda csapódik le a pára, mert mellette van egy nagyon alacsony (kb 4cm magas) kis 25-30 hosszú sáv, ahol szintén nem fehéredik ki, és pont a sarokba vezet.
2019. jún. 29. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint tudjuk, a fürdőszoba összefolyó a vízszerelők bosszúja.

kb. pont annyi értelme van, mint a szobák között a küszöbnek.


Magyarul semmi értelme, és csak probléma van/lesz vele, de valamiért ragaszkodnak a beépítéséhez. (Plusz pénz nekik.)

Szinte sehol sem látok ilyent külföldön.


A családi házamban pl. állandóan eldugult.

Kibontottam miközben sokat anyáztam, de kiiktattam.

Azóta nincsen se vizesedés se dugulás!!

(Mondjuk nem is teszi be hozzám vízszerelő a lábát az avitt hülyeségeivel...)

2019. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A vízszerelőnk (aki elvileg maga csinálta ezt a rendszert..) azt mondja, nem az ő dolga ezt megcsinálni, ő már ehhez nem ért, és keressünk szakembert. Csak nem tudom, ki az a szakember. Duguláselhárító 50.000-ért vagy csőszerelő 70.000-ért?!
2019. jún. 30. 06:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp előnyösebb volna egy kép, bármiféle véleményhez. Ha a vizesedés környékén van cső, szennyvízcső, akkor az lehet a bűnös. Vagy a nem jól vízszigetelt zuhanykabin, ha közvetlen mellette van.
2019. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A vízszerelőnk (aki elvileg maga csinálta ezt a rendszert..) azt mondja, nem az ő dolga ezt megcsinálni, ő már ehhez nem ért, és keressünk szakembert."


Sajnos itt is beigazolódott, hogy ma már minden kókler "szakembernek" hazudja magát, ami csak addig tart amíg a pénzt átveszi.

Ha meg baj van mert elcseszte, akkor keresni kell egy VALÓDI szakit.

2019. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!