Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok 22 éves lány és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 22 éves lány és 57 éves férfi kapcsolatáról?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Az ő dolguk.
2020. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
68%

A társadalom elég előítéletes az ilyen kapcsolatokkal szemben. Én úgy látom, hogy nincs különösebb gond vele, ha megértitek egymást, van közös témátok, hasonló a gondolkodásotok és a terveitek. Igen, valószínűleg sokan a hátatok mögött megjegyzéseket fognak tenni, de ezzel ne törődj, mert nem tartozik rájuk, ez a ti dolgotok.

Sajnos a korkülönbség lehet, ki fog ütközni, ha teljesen máshogy látjátok a dolgokat, nem közösek a céljaitok.

20 éves vagyok, párom pedig 49. Nagyon jól megértjük egymást, mivel ugyanaz a hobbink és hasonló beállítottságúak vagyunk. Nem akarok hosszútávra tervezni, viszont ami most van köztünk, az jó. Szerintem ez számít igazán.

Sok sikert, drukkolok nektek! :)

2020. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nincs vele gond. Ahogy a 12es is mondta.

Én is a fiatal lányokat nézem meg, pedig 40 vagyok. A korombéliek vagy nem tetszenek, vagy ha van is köztük szép, akkor foglaltak. Vagy csak beképzeltek, aranyásók, jobb esetben pedig csak máshogy vélekedünk a világról.

2020. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem beteges, én 24 éves nőként nem tudnék vonzódni egy nagypapa korú emberhez. De amúgy az ő dolguk.
2020. nov. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok boldogságot.
2020. nov. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%

Mit gondolok? A pasi az apad... 😂

N

2020. nov. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Csak pénz kérdése
2023. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!