Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a házas,57 éves férfiról, akinek csak azonos néven több mint 3 aktív facebook fiókja van?

Figyelt kérdés
Szakvélemények is érdekelnek!

2018. márc. 1. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Brit tudósok megállapították, hogy bolond emberrel állunk szemben.

Mi értelme van amúgy? Érdekelne.

2018. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
azt, hogy korál adódóan nem tudja kezelni az online felületeket.
2018. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
korából*
2018. márc. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ebből kettőt a szeretőunek tart fent.
2018. márc. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok, felőlem tizenhárom is lehet.
2018. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vén bolond.
2018. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok ideje van ha ennyi profilt kezel.
2018. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztelek benneteket, mert én egyszerűen nem találok megfelelő magyarázatot. Egyébként tágabb család tagja, de szerencsére nem vérrokon. Szóval minimum 3 van a valódi nevén, amit felváltva használ, időnként egyiket-másikat jegeli.

Én valamiféle pszichiátriai kórképre gondolok, de nem igazán tudom beazonosítani

2018. márc. 2. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!