Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mostani párom illata egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani párom illata egyáltalán nem vonz.. sőt akárhány fiúval randiztam eddig, egy sem volt megfelelő. A mostani párom, amikor elkezd simogatni, cirógatni, egyszerűen nem hogy jól esik az érintése, hanem csiklandóssá válok. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A csókja is teljesen üres,az ágyban meg sokáig azt hittem én vagyok a hibás, de úgy gondolom nem működik a kémia, nincs meg az a bizonyos plusz.

Szeretkezés közben teljesen más férfiakra gondolok, akit a saját fantáziámban teremtettem meg.

Ez egy betegség, vagy egyszerűen így jelez a szervezet,és az agy, hogy nem ő az igazI?

26 éves vagyok,de nagyon megijeszt a tudat, hogy soha nem voltam még szerelmes senkibe.A nagyszüleim ugyan sok gátlásosságot belém neveltek, mert még a kezét sem foghatom meg előttük..na de azért ha nincsenek ott akkor miért vagyok állandóan stresszes? Mindenen jár a gondolatom amikor vele vagyok, csak azon nem,hogy jajj de jó vele lenni. Vagy is helyesebben van olyan amikor jó vele lenni, a másik héten amikor jön hozzánk, meg azt kívánom bár sose látnám viszont.

Forduljak ehhez pszichológushoz, vagy más orvoshoz?


2020. nov. 10. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött még össze neked olyan fiúval, akibe szerelmes lettél volna. Ez nem történik meg az emberrel évente. Én pl. 29 évesen éltem át először. Mondjuk, ha soha nem voltál szerelmes, akkor az tényleg nincs rendben, a pszichológus rávilágíthat az okára. Egyébként csecsemőkori/kisgyermekkori kötődési problémákra vezetik vissza, a szülőkkel kapcsolatban.
2020. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondolod,hogy lehet köze ahhoz, hogy anyám 3 hónaposan intézetbe adott, apámat pedig nem is ismerem, mert nem vállalt engem?

Az anyai nagyszüleim neveltek fel 2 hónapos koromban vettek magukhoz.

2020. nov. 10. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
szent sz**ar
2020. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt akkor kar erőltetni.
2020. nov. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38 évesen lettem szerelmes először.. És az maga a tökély! A többi csak bszás...
2020. nov. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!