Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom arra kért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom arra kért, hogy kössem ki az ágyhoz és bárhogy ellenkezik, csikizzem, amíg csak tudom. Szerintetek meddig menjek el?

Figyelt kérdés
Mi legyen az a pont, amikor abbahagyom?

2015. jún. 27. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Amikor bepisil
2015. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyen külön erre menekülőszava! ez alapvető!!!
2015. jún. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
valamelyik tengerpartig, 2 hétre
2015. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

egyrészt igyekezz nagyon jól kikötözni, mert amikor vergődik a csikizéstől, könnyen kiszabadulhat ha nincs jól kikötözve

másrészt amit a kedves megrendelő kér, ha azt kérte hogy csikizd amíg tudod, bárhogy ellenkezik, akkor szerintem olyan 10 perc, meg szerintem nem kell sietni eloldozni, kicsit élvezd ki hogy kikötözted

a menekülőszó meg tényleg jó ötlet de nem ilyenkor, egyrészt azt kérte hogy bárhogy ellenkezik, másrészt amikor csikized és röhög mint a fene, nem olyan egyszerű biztonsági szavakat mondani, de ha bejönne a kikötözős játék, akkor tényleg egyezzetek meg egy biztonsági szóban, és akkor lehet játszani hogy szoros meg engedjen el, és hasonlók, de tudja hogy játék, viszont ha azt mondod hogy barack, akkor tudja hogy vége a játéknak

2015. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz lehet, hogy röhögés közben nehéz beszélni. Legyen inkább egyértelmű menekülő jel IS, amivel fel tudja hívni a figyelmet, hogy ki akarná mondani a menekülőszót.


De valamilyen kilépési lehetősége mindenképpen LEGYEN. Az csak egy dolog, hogy ő mit kért, meg mire vágyik de egészen más élmény menet közben amikor meg is történik. Bármi történhet közben, pld rosszul lesz, komoly bajban van, vagy bármiért tényleg csak menet közben jön rá, hogy nem olyan az egész, mint ahogy ő elképzelte.

És főleg, ha megbeszéltétek, hogy Ő az, aki bármikor leállíthatja a játékot, az megadja neki a biztonságérzetet ahhoz, hogy teljesen átadja és rád bízza magát.

2015. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Mármint a delikvens mondj hogy barack, amire a Kérdező tudja, hogy azonnal leállni, vége a játéknak.
2015. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno én is benne voltam ilyesmiben, de az hogy ha kérem, se hagyja abba, arra vonatkozott, hogy folytathatja, csak kis pihenőkkel. A jelszó vagy jel pedig tényleg kell. Addig nem jutottunk el, mert hamarább megsajnált, de megígérte, hogy sokszor meggyötör, inkább rövidebb időkre! Persze közben volt revans is még fiatalon. Tudtunk játszani, és nem éreztük gyerekes dolognak!
2022. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!