Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl rajta? 24/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta? 24/L

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé, csak túl ragaszkodó lettem az elején. Ja ezt a pasik többsége nem szereti. Bàr lehet ő is adott nekem reményt vagy túl naív voltam. Van most valakije. Egy városban lakunk, szoktuk egymást ritkán látni vagy épp egyszerre vásárlunk.. és csak nézzük egymást.. Ez valahogy jó is meg nem is jó. Szerintem ő semmit nem érez irántam.. csak nehéz túltenni magam. Mindenkiben őt keresem.. Pedig egy kis bolond es meg sem erdemli, hogy ezen rágódjak..
2020. nov. 16. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mit nem adnék egy ragaszkodó barátnőért! Ne aggódj, szerintem sokan bírják a ragaszkodó nőket, egyszerűen csak nem hozzád való srácot fogtál ki.
2020. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenkiben őt keresem." amíg nem tetted túl magad rajta, ne ismerkedj mással. Méltatlan az új srác felé, hogy egy bálványozott exhez méred.


Az idő megoldja. Addig meg a szokásos: töröld le vagy tűntesd el az eddigi beszélgetéseket, képeket, közösségi oldalakon kapcsold ki a követését, keressél valami elérhető rövid-közép távú célt, amin dolgozhatsz.

2020. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban, hogy van valakije, nektek nem jött össze. Van ilyen. Ő elégedett, csak te nem engeded el a gondolataidból, pedig onnan indul el a felejtés, ha nem lovalod bele magad, és akarsz is továbblépni.
2020. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ajh ez mind igaz... Köszönöm.
2020. nov. 16. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyit voltatok egyutt?
2020. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy évet voltunk "együtt". Nem mondhatnám kapcsolatnak sajnos, aközben is szinglinek éreztem magam. Ez amolyan egyedül is akart ő lenni meg nem is.
2020. nov. 17. 10:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit szeretek, nem zavar a ragaszkodása. Ez elmond mindent.
2020. nov. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!