Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már négy éve hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már négy éve hogy szakítottam a barátomal ő volt az első nagy szerelmem. Neki már más kapcsolata van amiből egy gyerek is született. Nekem is volt azóta párkapcsolatom de nem tudtam megszeretni senkit. Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Egyébkként pont azzal a csajjal jött össze és csinált neki gyereket akit utáltam mar régota.

Ennek ellenére ugy érzem még mindig nagyon szerettem és nagyon hiányzik de van büszkeségem.


2019. szept. 2. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Családja van,mit foglalkozol vele?

Ez a vonat elment ...

2019. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Tudatossaggal, mint minden mast is.
2019. szept. 3. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Az első szerelmet nehéz elfelejteni,de ha már családja van,túl kell lépjél rajta.Ismerkedj másokkal,egyszer csak megszeretsz egy másikot.
2019. szept. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy még mindig őt magát szereted. nyilván volt oka, hogy szakítottál vele, ezt sajnos az ember hajlamos elfelejteni az évek távlatában, főleg ha nem mennek jól a dolgok. Szerintem neked inkább az hiányzik, hogy boldog legyél valaki mellett és mivel az exeddel volt ilyen időszak ezt automatikusan hozzá kötöd. No meg nyilván nem esik gondolom jól, hogy neki "bejött" az élet neked meg nem. Ettől függetlenül neked is biztos tartogat a jövő olyasmit amire vágysz csak talán kicsit nehezebben jutsz hozzá.
2019. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen nagy szerelmem, veletek ellentétben nekem van család. Azt csinalom, amit az Ízek, imák, szerelmekben tanácsolnak: küldök neki minden jót és elengedem. Nézd meg, ha nem láttad, jó film.
2019. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerdes, hogy maga az ember vagy maga az erzes hianyzik?
2019. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta, hogy vagy most?
2022. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!