Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezeljem ezt a helyzetet ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt a helyzetet ?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy kolléganőm.Ránézésre egy egyszerű,de mégis csinos,kedves,mosolygós lány.Néha kicsit letört kedvű,de többször láttam vidámnak.Szoktam vele beszélni amikor idő engedi,vagy még reggel amikor beérünk.Nagyon tetszik,de sokan le akarnak róla beszélni.Bent a barátaim azt mondják hogy nagyon buta lány,meg egy h..lye k..rva szerintünk.Más azt mondta hogy kedves,segítőkész.Senki se tökéletes azt tény,mert mindenki követtet el hibákat.Nagyon tetszik,és ha úgy alakulna szeretnék össze jönni vele,de attól tartok hogy akkor barátaim ellenem fordulnak.Nem szoktam a pletykákra adni,azért kérdem hogy ti mit tennétek,mert ilyen helyzetbe nem voltam,pedig volt pár kapcsolatom már.
2020. nov. 18. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hallgatnék senkire és megpróbálnám minél jobban megismerni az adott lányt, aztán majd úgy is kiderül hogy milyen valójában. Ha igaza volt a barátaimnak, akkor meg legalább megpróbáltam.
2020. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem barátkozz vele továbbra is és járj nyitott szemmel és füllel, aztán majd látod. Azt már megtanultam, hogy nagyon sok pletykának van valóságalapja és azt is, hogy van néhány amit a merő rosszindulat generál.

Amúgy meg kérdezz vissza...

Miért buta?

Miért hülye k...?

Van aki azért butáz le mert nincs diplomád, van aki meg azért hülye k...z le, mert nem mentél el vele randizni...

2020. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerd meg közelebbről,másképp nem tudod meg mi lett volna ha? sok sikert.
2020. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A k..rvára és butára is vissza kérdeztem,butát azzal indokolta mert néha bolondságokat beszél,de ettől még nem biztos hogy buta mert néha kicsit máshol jár.K..rvát nem tudta indokolni.Szerintem egy nőt még aranyossá is tesz ha néha kissé elvarázsolt.
2020. nov. 18. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha mindannyian beszélünk bolondságokat, legalábbis mások szerint...
2020. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy buta k-nak hívják egyes palik, ha elutasítják őket. Azért nem tudta megindokolni, mert csak egy hisztis kisfiú, akinek a szemébe mondták, hogy nem egy főnyeremény. Így szokott ez lenni, valószínűleg normális a csaj, csak kell a pletyka az egojuk miatt. Milyen barátaid vannak neked? Komolyan hallgatsz rájuk?
2020. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Senkire ne hallgass, a pletykákra főleg. Aki pletykál az direkt is csinálhatja, lehet nem is mindig igaz. Ismerkedj vele,ha úgy érted szeretnél.

Ezek pedig miféle barátok??

2020. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!