Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folyton megbàmulják a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton megbàmulják a barátomat a nők elég látványosan. Sármos, helyes arca van főleg az idősebb nők nézik meg. Hogy kezeljék a helyzetet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret,jól megvagyunk de nagyon zavar ,hogy minden második nő megnézi.Főleg úgy,hogy kézenfogva megyünk.Engem ez nagyon irritál.Persze engem is megszokták nézni de őt többszőr.Teljesen elveszi ez a helyzet az onbizalmamt.22N 26F
2018. jún. 12. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Jó pasit választottál, szóval normális, hogy megnézik.

Ha ez megnyugtat, akkor a pasimmal kézenfogva is megnézek egy jó pasit. Ez nekem semmit sem jelent, de jó nézni.

Sajnos ennél okosabbat nem tudok mondani

2018. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#rivaldafeny ,nem ez zavar ,hanem,hogy a nők ennyire kendőzetlenül bámulják,sokszor még is szólítják,úgy hogy ,ott vagyok.
2018. jún. 13. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Értem. De az jól esik, hogy téged bámulnak a férfiak ugye?

Mert ugye folyton azzal a hülyeséggel jöttök, hogy önbizalomnak belülről kell fakadnia (miközben az ellenkező nem folyamatosan lekoptat, levegőnek néz vagy szimplán le sem szar). Véletlenül sem abból, hogy jónak érzed magad az abból fakadó tudat miatt, hogy sokaknak tetszel.

Na látod, pont ezért vannak elszállva a csajok manapság és pont ezért van elég sok, elég önbizalomhiányos átlag férfi.

Ha nem tetszik ez a helyzet akkor járj olyan férfival akire te sem néznél rá az utcán és problem solved.

2018. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor ilyen legközelebb előfordul, te húzd ki magad és büszkén mosolyogj! Ez a te pasid, a te kezedet fogja, téged szeret! Légy büszke rá és magadra. Hidd el ha magabiztosan fogsz te is reagálni rájuk akkor majd észre veszik magukat. ;)
2018. jún. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ,köszönöm végre vki érti ,mi a gondom.Csak meglepő számomra ,hogy nők ennyire nyíltan bámulják a páromat.
2018. jún. 13. 00:18
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha legközelebb ezt teszi egy nő,akkor bújj hozzá a párodhoz,csókold meg és esetleg nevess arra a nőre aki ilyen szenvtelenül akar bámészkodni. Ő a párod,téged választott és "pukkadjon meg mindenki más".
2018. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Inkább legyen önbizalmad, hogy ennyire helyes a barátod és ilyen sok lánynak tetszik, akik közül egyik sem kaphatja meg, mert a Tiéd. Gondolj rá így. :) Bár valami hasonlót mondtak előttem is.
2018. jún. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne pörögj a dolgon. Szörnyű, amikor egy lány ilyen dolog miatt elkezd féltékenykedni és eltűnik az önbizalma, aztán elkezd mindenért problémázni.

Nálunk volt hasonló helyzet. Volt egy alapszint, hogy megnéztek minket olykor a másik nemből. Nekiálltam edzeni és amikor már lett látható eredménye, sokkal több lány nézett meg az utcán és sokan tényleg még engem is meglepő módon, amikor ott volt a barátnőm. Először a barátnőm rosszul kezelte a helyzetet, de aztán rájött, hogy nem véletlenül vagyok vele és észrevette, hogy nem figyelek ezekre a lányokra.

2018. jún. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok ezek között,mert ahhoz valami istenségnek kellene lennie egy palinak hogy bámulgassam,meg hanyatt dobjam magam.Egy kissé eltúlzod ezt,itt inkább veled van a gond.
2018. jún. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
beteges vagy.
2018. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!