Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet beteljesületlen szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beteljesületlen szerelemből barátság?

Figyelt kérdés

Megismertem egy hölgyet fél éve. Azóta rengeteget beszéltünk, nagyon megszerettem, nagyon hasonlóan gondolkozunk, sokat lelkizünk, és egyfolytában nevetünk, ha együtt vagyunk. Bármi történik velünk, írunk a másiknak. Mondhatjuk, hogy lelki társak vagyunk. Nincs olyan lány, akivel ennyire egy húron pendülök. Imádom ezt a lányt. Külsőre is szép, csinos. Azért nincs köztünk több és nem is lesz, mert neki van férje. Azt hiszem, beleszerettem, és ő is néha, mintha flörtölne velem, vannak olyan megjegyzései, gyakran dícsér. Nekem jelenleg ő a legközelebbi bizalmasom, neki pedig én vagyok a legközelebbi barátja, akivel mindent megoszt. Érzem a vonzódást iránta, de igyekszem elfogadni a helyzetet, hogy csak barátok lehetünk. Szerintetek működhet egy barátság úgy, hogy van köztünk vonzódás is?

25/F


2020. nov. 26. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Egy ideig áltathatod magad ezzel, de hosszútávon ez nem fog működni

2020. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lelki tamasz vagy..
2020. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ego fényezonek tart
2020. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tesó én már végig mentem ezen, mi is ilyen lelki társak voltunk vagy mik, miattam hanyagolta már a barátját. Igaz én nem húztam fél évig és megpróbáltam hátha otthagyja a csávóját. Hát nem lett happy end. Szóval azt tanácsolom minél hamarabb engedd el a csajt, mert később csak szarabb lesz.
2020. nov. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!