Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Cikis lenne ha a duci párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikis lenne ha a duci párotok a karácsonyi vacsorán sokat enne? Vagy ilyenkor inkább jobb visszafogni magát?

Figyelt kérdés
2020. dec. 5. 10:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor azok is sokat esznek akik nem ducik..szóval nem gáz szerintem (sorry h valaszoltam, nő vagyok)
2020. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kb 3 szor annyit eszem mint mások az a baj és ezt párom tudja de a családja nem...
2020. dec. 5. 10:14
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ha cikinek érzed, előtte otthon egyél es ott meg fogd vissza magad.


Egyébként meg jó lenne leszokni a zabálásról (nem rosszból mondom) a saját érdekedben.

2020. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Csak kibírsz egy vacsit, hogy nem eszel meg mindent előlük. Én vendégségben mindig kevesebbet eszek, amúgy se eszek sokat, vékony vagyok.
2020. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nagyon kitágult a gyomrom már az a baj. Nehezen bírom a koplalást de majd előtte eszem itthon akkor.
2020. dec. 5. 10:19
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem koplalni kell, hanem folyamatosan, fokozatosan, csökkenteni a kaja mennyiséget amit megeszel. Igyál sok vizet, esetleg zöld teát/fekete teát, cukor nélkül persze.


Ha több folyadékot iszol, akkor kevébb hely lesz a kajának.

2020. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6 Ezt sajnos nem tudom megoldani melóban csak szabadnapokon, mert akkor állandóan ki kell mennem és nem örülnek neki ha valaki 20 percenként WC-re jár.
2020. dec. 5. 10:30
 8/24 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem szefósok a párod szülei, valszeg tudják, hogy mitől vagy kövér.

Egyél előtte egy adag rostban gazdag kaját, ezzel kiütöd az éhségérzeted jó időre. Pl egy pohár joghurt, egy púpos evőkanál korpa.

2020. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem a párodtól kérdezed ezt meg?
2020. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9 Neki már mondtam de nevetett,hogy ne izguljak ilyen hülyeségeken.
2020. dec. 5. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!