Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A második szerelem is lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második szerelem is lehet ugyanolyan szép mint az első?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok? Az első szerelem végeztével tudtok ugyanannyira szeretni egy másik embert? Esetleg jobb, rosszabb? Mennyivel másabb egy új kapcsolat mint az első nagy szerelem?

2020. dec. 6. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem! Az első a legszebb, a többi a nyomába sem ér.


Ma is emlékszem, amikor megláttam az ovi udvarán, amint a babie babáját szorongatja. Senki nem ért fel hozzá azóta, pedig elelt 40 év...

2020. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia. Én 26 éves vagyok és ez az 5. kapcsolatom. 2x volt 1 éves utána 4.5 év aztán egy 10 hónapos de együtt is éltünk.

Jelenlegivel 4 hónapja vagyunk együtt de úgy érzem Ő az első igazi nagy szerelem nekem. 😊 Pedig tényleg mindenkit tiszta szívből szerettem. De most ez a srác.. Teljesen levett a lábamról. Most vagyok először igazán szerelmes. ❤️

2020. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Bárcsak így lenne, de valóság nem ezt mutatja. Általában az emberek egyszer szeretnek, utána csak próbálják betölteni az űrt.

Az más, ha az első kapcsolat nem volt igazán szerelem, csak úgy alakult, hogy összejöttek miért is ne alapon. Ilyenkor persze nincs veszve semmi.

2020. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Hogyne lehetne? Az ember egy csomót változik az élete során, egész másra van szüksége 30 évesen, mint mondjuk 15 évesen.

Életem első nagy szerelmével 15 évesen jöttem össze, 3 évig voltunk együtt. Igen, imádtam, lángoltam, ahogy talán csak egy tini tud. Aztán vége lett, mert bizony 15 és 18 éves kor között az ember óriási változáson megy át. Utána jött egy kevésbé lángoló, de mélyebb szerelem, az eltartott majdnem 9 évig. És most, 29 évesen megismertem a párom, akiről abszolút úgy érzem, hogy a nagy ő. Úgy érzem, sosem voltam még ennyire szerelmes.

2020. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mirabella25 ***** válasza:
40%
Első iránt szinte semmit se éreztem, másodikat már kicsit szerettem de a mostani barátom a legnagyobb szerelem eddig.
2020. dec. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehettél együtt valakivel, aki iránt semmit se éreztél?
2020. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudom, még csak 1 komoly kapcsolatom volt.

Viszont nekem az exem azt mondta (pedig volt előttem már egy több éves kapcsolata), hogy úgy érzi, meg érezte, hogy tényleg én voltam az igazi.

Sajnos elrontottuk, sok negatívat élt meg a kapcsolatunk, így elmúltak az érzései, vagy a fene se tudja.

Persze az még a jövő zenéje, fog-e nálam jobban szeretni valakit.

A történet szépsége az, hogy neki már van valakije, mégis ezt mondta nekem.

Úgy tűnik, akivel most van, nem fogta meg annyira (még?) - én egyből megfogtam.

Így nem tudom, miért van vele, de lehet még kialakul benne valami.

Szerintem erre igazán akkor kapunk választ, ha már megoregedtunk.

Akkor visszagondolva tudjuk majd eldonteni, kit, miért, hogyan és mennyire szerettünk.

2020. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mirabella25 ***** válasza:
37%
5 os vagyok. Azért nem éreztem mert kB letojt, alig találkoztunk, nem foglalkozott velem. Én próbálkoztam. Valószínűleg ezért
2020. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb ember úgy van vele, hogy az első "nagy" szerelmet átéli valamikor még gyerekkorban, akár az oviban, aztán tiniként többet is, aztán jön az első komoly szerelem fiatal felnőttként, amikor azt mondja, hogy eddig az összes gyerekes volt, de bezzeg ez most...


és mindig, minden új szerelmre azt mondja, hogy ez most más, ez most nagyobb, mint az előző.


Míg végül meg nem keseredik, akkor kiválasztja valamelyik múltbelit, amit megszépített már az idő, és onnantól azt állítja, hogy az volt a legnagyobb, azóta semmi hasonló.

2020. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
3 komoly kapcsolattal és 1kevésbé komollyal én úgy látom hogy az elején minden szerelem ugyanolyan, vágyakozással, izgalommal és kétségbeeséssel teli aztán pedig a pártól függően más lesz a szerelem aszerint hogy milyen szerelem nyelvet preferáltok (asszem 5 féle van) mik a közös programok stb :)
2020. dec. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!