Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25-35 évesen is lehet ugyanoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 évesen is lehet ugyanolyan intenzív a szerelem, mint 17-18 évesen?

Figyelt kérdés

lassan kezdem a idősebb korszakot és félek, hogy lecsúszok az elvakult, rózsaszín ködről. 23F


-ha vigasztalni próbálnátok, inkább hagyjátok figyelmen kívül, és csak a fő kérdésre koncentráljatok :D


2018. ápr. 8. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell az elvakult köd? Ahhoz elég egy kis pia. Elvakult ködre egy életnyi kapcsolatot építeni baromság. Nem működik. Ész kell, szeretet és tisztelet.

23/N

2018. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen lassan kezdi az idősebb korszakot, sírok :D

Felnott korban lesz csak igazán intenzív a szerelem, majd rájössz te is, hogy a többi gyerekszerelem volt ahhoz képest.

2018. ápr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
#1 szerintem nem voltál még szerelmes igazán.
2018. ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
bár nem én vagyok a tapasztalat szobra, de szerintem sem
2018. ápr. 8. 02:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az attol fugg kerdezo, hogy eddig hanyszor volt reszed olyan igazi “szerelemben”? Mert en ugy vettem eszre, ugy tapasztalom, hogy ez idohoz, elethelyzethez es a megfelelo emberhez (fogado felhez) kotott.
2018. ápr. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
40 évesen még intenzívebb...:)
2018. ápr. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elsovel ertek egyett.

Ha a rozsaszin kod felszal, akkor mi fog teged hozzakotni majd a masikhoz?

Mikor lecseng majd a vakito szerelem, es szep lassan rajossz, hogy a masik nem olyan amilyennek gondoltad, akkor majd dobod a fenebe..

2018. ápr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Vissza tekintve, 25 éves koromig inkább fellángolások, rózsaszín köd és hasonlók voltak és utána jött az igazi, mély érzés, szerelem, mikor már én is kezdtem kialakulni, kezdett beérni a személyiségem. Előtte, inkább annyi, jól néz ki, kell nekem dugni. Akkor még azt hittem, az a szerelem, de nem, csak szexuális vágy volt.
2018. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én épp azt kívánom hogy bár ne lenne. 28 éves vagyok, lassan 29. Még karácsony előtt zuhantam bele egy lányba, kiderült hogy az érzés kölcsönös, úgy éreztem magam mint kamasz koromban. Teljesen behülyültem a csajtól, vigyorogtam mint a tök ha vele voltam, de pont emiatt olyan hirtelen jött, és gyorsan alakult minden. Végül pedig visszafelé sült el, és pár hét/1 hónap után, ahogy jött úgy ment is a dolog.

Még most is rengeteget gondolok rá, próbálom kiverni a fejemből, kb naponta változik hogy épp mennyire jön ez össze. Először én is örültem neki, aztán most csak eszem a kefét :/

2018. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1.vagyok: 3., de, voltam, és pontosan azért mondom, mert tapasztalat, hogy mekkora ostobaság és mennyire képes tönkretenni egy embert.
2018. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!