Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerek egy külföldi nőtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek egy külföldi nőtől, amit titokban tartok a hazai élettársam előtt, működhet a dolog? 24/f

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 10:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
A külföldi nő pontosan tudja, hogy mit vállalt, és azzal együtt vállalta a gyereket, hogy én nem fogok velük élni. A fertőzésről meg annyit, hogy 2 éve ismerjük egymást, nem valami jött-ment k.rva,akit felszedtem éppen az ut szélén.
2020. dec. 9. 13:01
 22/25 anonim ***** válasza:
85%

"A külföldi nő pontosan tudja, hogy mit vállalt"


És a veled élő nő is tudja, hogy mit vállalt és hogy gey hímr.banccal él együtt?


"nem valami jött-ment k.rva"

Az te vagy.

2020. dec. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
22 Mik ezek az indulatok, mintha bármi közöd lenne hozzá, talán valamilyen frusztraltságod van?
2020. dec. 9. 13:36
 24/25 anonim ***** válasza:
66%

Te figyelj már kérdező, a véleményünket kérdezted, mi meg leírtuk. Még akkor is, ha neked ez sértő.


Nőként, és elvált szülők gyerekeként mondom, hogy nincs gyomorfogatóbb dolog a megcsalásnál, és rosszabb érzés annál, hogy az apád nem foglalkozik veled.

Abban a pillanatban otthagynálak, ahogy kiderül, hogy teherbeejttél valakit az idő alatt, ameddig együtt voltunk, de ez csak én vagyok.


Viszont az előttem válaszolóknak igaza van abban, hogy nem fog működni, mert ha kiderül többet fogsz veszíteni (valószínűleg) mint most veszítenél. Mert akár hiszed, akár nem, hacsak a külföldi hölgy nem állít be téged egy suttyó p@räsztnak a gyerek előtt, a gyerek kíváncsi lesz rád, és felkeres előbb vagy utóbb.

2021. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
61%

Sok férfinek van gyereke, és új családja. Ha nem egyszerre jártál a két nővel, és a másikkal már nincs érzelmi kapcsolatod akkor miért lenne baj, ha megtudja a jelenlegi? Majd ő eldőnti, hogy kell-e neki olyan társ akinek volt elöző éete is. Ha eltitkolod és kiderül sokkal szarabb lesz a másik félnek, ha kiderül.

Ha megcsaltad és úgy lett a gyerek és még mindig tart a szerelmi kapcsolat akkor az más történet...

2021. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!