Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyes lányok, nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok, nők miért pánikolnak be az olyan férfiaktól akik érzelmeket és szerelmet szeretnének, elkezdenek udvarolni, nyomulni, kapaszkodni és komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Ettől sokan hirtelen elbizonytalanodnak és bepánikolnak és lekezdenek kimenekülni, kimászni az udvarlástól és szabadulni az udvarlótól, holott az elején azt monsdták, hogy erre vágynak és komolyan gondolják...

Miért van ez? Ez a válogatás miatt van vagy hirtelen változik az izlésük?



2020. dec. 9. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor történik ez, amikor az "udvarló" túlzásba viszi. Az udvarlás jó, a nyomulás taszító.
2020. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szabad. Én életem első barátnőjénél is tisztában voltam ezzel a dologgal és vissza is fogtam magam, pedig egyből beleszerettem kb. Láss csodát nem ijedt meg és azóta együtt vagyunk, mostanra meg már ő a ragaszkodóbb.
2020. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert más az udvarlás, és más a nyomulás és kapaszkodás. Magyarul, szeretem, ha keresnek, hoznak egy szál rózsát/csokit/más apróságot egy randira, bókolnak, stb., de ha valaki, akivel csak ismerkedek, rendel a házamhoz 100 szál rózsát úgy, hogy el sem mondtam a címem, az rohadt ijesztő.
2020. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A nyomulást jó értelemben értettem, normális keretek között az egészséges mennyiségben.
2020. dec. 9. 14:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, számomra a nyomulásnak mint fogalomnak, úgy általában véve nincs jó értelme.
2020. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem. Na jó, de akkor mennyire kell foglakozni egy lánnyal, nővel, hogy ne érezze magát kényelmetelnűl és ne kezdjen el szabadulni és menekülni?
2020. dec. 9. 14:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nem tudod értelmezni a nem-verbális jeleket? Úgymint testbeszéd, arckifejezés, stb.
2020. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsánat, a hanghordozást kifelejtettem, pedig az is legalább ugyanennyire fontos. Előző voltam.
2020. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha valaki figyelmes, látja a másik reakcióit. Az ismerkedés kezdetén pl. én csak apró jelzéseket értékelnék, pl a vállamat megérinti, megsimizi egy kicsit, ha olyan a szitu és kész.

Ezután én is biztosabban érek hozzá nevetés közben vagy bármi.

Szerintem a lényeg, hogy ezekre az apróságokra legyen "válasz" a másiktól. Magadtól ne haladj előre, csak ha kaptál viszonzást, és akkor tudod, hogy jó úton jársz.

2020. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%
Azert menekulnek, mert akkor az egesz csak rolad szol. Te nyomulsz, a te erzeseid vannak fokuszban, onkontroll nelkul teszed, a masikra nem is figyelsz. Ez a hosszerelmes attitud az, amitol menekulnek a nok, tudjak jol, hogy semmi jot nem varhatnak tole. Nem az a nyero, aki dontogeti az akadalyokat, hanem az, aki figyel rajuk. A nyomulas pont azert gaz, mert egyaltalan nem erdekel, hogy masik mit szeretne.
2020. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!