Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves egyedülálló pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves egyedülálló pasi vagyok. Nem szeretnék az lenni, viszont sok kifogásba (alul) bele tudok kapaszkodni. Lehet hogy a hozzáállásommal van a baj? Vagy tényleg reménytelen a dolog?

Figyelt kérdés

Már teljesen el vagyok zárkózva a külvilágtól, szinte már barátom nincs. Éveken át azzal nyugtattam magam, hogy nem is lehet életem mert:

-csúnya vagyok

-nőhiány van alig van olyan csaj akinek nincs pasija

-facebookon népszerűtlen vagyok, egyből lerí rólam a helyzetem

-stb.


Szerintetek - őszintén - lehet kiút ebből a helyzetből? Ha van valakinek tippje hogyan az írja le, nagyon hasznos lehet.

Előre is köszi a válaszokat!


2012. febr. 13. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kiút a helyzetből, de ne ilyen negatívan állj magadhoz és ne a facebook népszerűséghez mérd magadat....
2012. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát... Lehet ha elkezdenél élni az sokat javítana a helyzeten.


Keress olyan hobbikat, célokat, amikkel nő az önbizalmad és a saját magadba vetett hited. Ha erre az a válaszod, hogy te ilyen meg olyan vagy, akkor döntsd el, mennyire fontos számodra, hogy megváltozz. Ha nem nagyon, akkor maradj benne ebben az életben (bár ahogy leveszem annyira nem szeretsz benne lenni), ha viszont meg akarsz változni, akkor az egy nehéz folyamat, viszont a hatása tuti meglesz. Apróbb célokkal kezdd, aztán szép lassan haladsz majd.


28/n

2012. febr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással teljesen reménytelen a dolog.
2012. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lila nyuszi ***** válasza:

Nőhiány van?:D Én meg inkább több nőt látok, sokkal több lánygyerek születik. Szerinted milyen aki a fbos "életedről" ítél?:D


Ismerkedj, suliban, vonaton, buszon, könyvtárban, parkban, kori/futópályán, strandon, kávézóban mit tudom én hol. :)

2012. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha valaki aszerint méri magát, hogy mennyire népszerű facen..és aki fent sincs?

Egyáltalán mi számít népszerűtlenségnek..van valami szabály, vagy mi? Ha 299 ismerősöd van az még gáz, minimum 300 kell, vagy mi?

Azért az életben ettől sokkal de sokkal nagyobb problémákkal megküzdenek, megküzdünk mi emberek.szóval igen, van "kiút".

Ha csúnyának érzed magad...edz..ha a fejeddel nem vagy elégedett, ne engedd meg magadnak azt a luxust, hogy elhanyagolod a tested!

Ismerős a második dolog is, csak fordítva, az utóbbi egy évben.. de tényleg nagyon durván, mindig olyanokkal sikerült megismerkednem ,a kinek van barátnője..a harmadikról meg az elején kifejtettem a véleményem..

Szal fel a fejjel..facről meg töröld magad, ha idegesít! Máshol is lehet tartani a kapcsolatot az ismerőseiddel:)20l

2012. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fontos a pozitív hozzá állás, ha már te magad se gondolsz sokat magadról, akkor mért gondolna egy idegen többet rólad? Nem szabad ennyire fontosnak tartani a facebook-ot. Attól még valakinek nem lájkolták 20an a fényképét nem rosszabb ember. Először szerintem próbálj meg barátokat keresni és jobban megbarátkozni önmagaddal. Amúgy 21 évesen még szerintem nem a világ vége, ha nincs barátnőd, majd lesz, csak pozitívan!:)
2012. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!