Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az ?hogy már 5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ?hogy már 5 éve vagyok együtt a párommal ,de mégis arra a fiúra gondolok néha akivel előtte voltam együtt ,és vele csak 3 hónapig jártam , nem volt köztünk Sex de mégis néha rá gondolok ,pedig szeretem a páromat . 24/L

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem is szereted igazán a párod, csak ő volt kéznél pótlékként. Pár év múlva majd rájössz. Elég gyakori jelenség ez.
2020. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért amiért 24 évesen lányként hivatkozol magadra.
2020. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, az a fiú volt az igazi neked. Én pont így vagyok egy lánnyal, nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá, pedig hosszú évek óta szétmentünk és én már megnősültem, gyerekeim is vannak. Mégis úgy érzem, ő lett volna az igazi.
2020. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele lennél meg a mostani parodra gondolnal.

Talàn nem tudod ertekelni ami van vagy a màban élni sem. Sz.r lehet neked.

2020. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem volt szex, lehet hogy azért jut eszedbe, hogy milyen lett volna, ha..

Néha szerintem simán benne van a pakliban, hogy másokra gondol egy olyan ember is, aki szerelmes és hűséges, de ha gyakori eset, akkor megnézném mi hiányzik a kapcsolatomból.

2020. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
24 evesen lany vagY? Inkabb egy riherongy asszony
2020. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aztaaa! Mit irhatam volna hogy férfi :/ it úgy szokas hogy ki írom a kérdés mellé mennyi idős és hogy lány /fiú/nő az már tök mindegy , it a kérdésre kellet volna válaszolni nem pedig arra amit ti gondoltok pl a 6-ig és a 2 válaszoló aludjatok még mielőtt válaszolnátok ,olyant amit mèg megbantok ! Barmok
2020. dec. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!