Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő alatt leszel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt leszel szerelmes valakibe? 2 hónapja vagyok együtt a párommal de ő nem szerelmes, még belém szerethet? Volt már aki csak később szeretett bele a párjába?

Figyelt kérdés

20-22 évesek vagyunk ő már dolgozik és miattam költözött haza Németországból

jól megvagyunk , de ő nem szerelmes

persze tudom hogy ezt nem lehet konkrétan megmondani mennyi idő csak kíváncsi lennék van-e olyan hogy, csak később alakult ki a szerelem



2014. aug. 5. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen megfontolásból vagytok együtt, ha 2 hónap után csak "jól megvagytok"?
2014. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

abból a megfontolásból hogy többet éreztünk egymás iránt mint egy haver, barát iránt

az elmút fél évben rengeteget beszélgettünk amíg kint volt, hazajött miattam és utána összejöttünk

én szerelmes is vagyok belé

2014. aug. 5. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva volt. A fiú /21 éves/ szeretett belém, de én 2 hónap elteltével sem éreztem mást, mint hogy kedvelem. Ezt megmondtam neki, azóta már eltávolodtunk egymástól, alig tartjuk a kapcsolatot. Nem lehet senkit kétségek közt tartani, el kell engedni, úgy becsületes.
2014. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem nagyon értem. Ha nem szerelmes, miért költözött érted haza? Csak szeret akkor, nem?
2014. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem nagyon esélyes már ez a dolog. Két hónap alatt csak ismerkedtetek, stb. Ezt nem lehet erőltetni. Nem akarlak elszomorítani, de valószínűleg nem is lesz az, hacsak nem próübálkoztok mindketten. Sok közös program, esti romantikus vacsik, pezsgőfürdők...hajrá:)
2014. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igen én sem nagyon értem, hogy ha nem szeret miért költözött haza

De ő mondta hogy nem szerelmes, de biztosan érez azért valamit irántam

Tegnap megbeszéltük hogy megpróbálunk mindent, hogy jó legyen

De persze a végtelensegi nem lehet húzni, tudjao is hogy minél tovább húzzuk annál rosszabb a végén

2014. aug. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!