Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok szerelmes a páromba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes a páromba, az utóbbi időben teljesen kihalt az a szikra, amiről úgy hittem szerelmes vagyok. Ő miért nem veszi ezt észre, mármint,hogy nem szeretem? A legcsekélyebb jelét sem mutatja annak,hogy érzi ezt. 29/n

Figyelt kérdés
Rég el kellett volna küldenie, vagy megmondani,hogy ha ő nem felel meg,akkor menjek ahova akarok..de egyszerűen úgy hiszi,hogy nagyon szeretem őt. Miért van ez?
2020. dec. 13. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
És te miért nem mondod meg és vetsz véget a kapcsolatnak? Te akarod, hogy vége legyen, a te dolog.
2020. dec. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nem én akarok lenni, aki kimondja az utolsó szót.
2020. dec. 13. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél màr gyàva! Te nem vagy szerelmes Te mond meg neki, ne told rá ezt!
2020. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Először is el kéne döntened hogy mit szeretnél mert az jön le hogy te magad sem tudod.Mit szeretnél hogy jobb legyena kapcsolat vagy hogy menjetek külön.Milyen kapcsolat az ahol nem mered elmondani a másiknak hogy valami nincs rendben.A másik meg legyen gondolatolvasó ... 34-F
2020. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Se veled, se nélküled.
2020. dec. 13. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Hülyeség. Vársz valami impulzust. Majd ha lesz más meg elmondod neki, hogy évek óta így érzel.

Beszélj vele. Hátha változna. Vagy legyél karakán és mondd meg neki te.

2020. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alessandro10 ***** válasza:
63%

Szégyelld magad! Szórakozol szerencsétlen pasival?!

Félsz egyedül maradni, ezért inkább nem mered neki elmondani mit érzel?

A szerelem a következő kapcsolatban is el fog múlni, meg az azt követőben és utána is.

Soha nem leszel így boldog,.. aztán mire megöregszel, egyedül maradsz, mert nem fogsz kelleni senkinek. Ráncosan, lógó cicikkel.

2020. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy ő sem akar megjutalmazni a gerinctelenségedért és elvégezni helyetted a piszkos munkát.
2020. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És mik azok a jelek amikből észre kéne vennie a megváltozott érzéseid?
2020. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!